طالبان می گوید آن را مجازات آدم ربایان افغان سیک را انکار می کند, نقش در ربودن

طالبان درگیر نمی شد در ربودن یک رهبر جامعه سیک بود که ربوده شده توسط افراد ناشناس در ولایت پکتیا افغانستان و ربایندگان را عدالت از گروه طالبان افغانستان روز پنج شنبه گفت:.

همچنین بخوانید: برای افغانستان سیک ها آن را بین خشونت و خروج

در این بیانیه از ساز و برگ آمد سه روز پس از Nedan سینگ ربوده شد در Chamkani منطقه پکتیا در چنین حادثه دوم در ماه های اخیر.

همچنین بخوانید: ترور نامحدود: سرمقاله در کابل حمله gurdwara

“به عنوان یک سیاست ما نمی ربودن هر یک و نه ما ربوده شده این آقا. هدف ما روشن است که پایان دادن به [خارجی] شغل. بدون هیچ تردیدی اگر ما پیدا کردن ربایندگان ما ارسال آنها را به دادگاه های ما به مجازات آنها طبق قانون” سهیل شاهین سخنگوی دفتر سیاسی طالبان گفت: در یک پیام به هندو.

این بیانیه در هدف قرار دادن به بقیه گمانه زنی در مورد این گروه دست داشتن در این حادثه. بستگان آقای سینگ به حال دریافت تماس های تلفنی از افغانستان و تماس گیرنده ادعا کرد که آنها بخشی از طالبان. اما آقای شاهین گفت: آدم ربایان نمی شد و بخشی از این گروه بود و مرتکب جرم و جنایت است.

سخنگوی پیشتر گفته طالبان باقی مانده است “متعهد به حقوق اقلیت ها” و سرزنش دولت اسلامی مبارزان برای مارس 25 حمله به یک Gurdwara در کابل که در سمت چپ حداقل 25 نفر کشته شدند.

آقای سینگ رفت و گم شده در ژوئن 22 از Chamkani, پکتیا, که در آن او یک بازدید کننده به طور منظم به عنوان سرپرست از سری گورو ناناک صاحب Gurdwara که در نظر گرفته شده است ویژه به دلیل تاریخی و دلایل مذهبی. اعتقاد بر این است که بنیانگذار آیین سیک, Guru Nanak حال بازدید از منطقه در طول تور خود را از افغانستان در قرن 15.

هند تا به حال توصیف این حادثه به عنوان یک “موضوع قابل نگرانی” گفت: دهلی بود که در تماس با دولت افغانستان برای اطمینان از ایمنی و امنیت و رفاه جامعه اقلیت در افغانستان است. ما اعتقاد داریم که دولت افغانستان قادر خواهد بود به امن امن و آزادی های اولیه از آقای Nedan سینگ”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>