مذاکرات با آمریکا بیهوده می گوید جدید ایران سخنران

ایران جدید مجلس گفت: هر گونه مذاکره با واشنگتن خواهد بود “بیهوده” را به عنوان او را محکوم به مرگ یک سیاه پوست آمریکایی که منجر به تظاهرات خشونت آمیز در سراسر آمریکا و محمد باقر قالیباف یک فرمانده سابق سپاه پاسداران’ نیروی هوایی انتخاب شد سخنران روز سه شنبه در یک اتاق تحت سلطه فوق العاده محافظه کاران زیر فوریه انتخابات است.

به تازگی تشکیل مجلس “در نظر مذاکره و مماشات با آمریکا به عنوان محور استکبار جهانی به بیهوده و مضر,” او گفت: “اولین و مهمترین سخنرانی به مجلسی. آقای قالیباف همچنین قول داد انتقام حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در ماه ژانویه که به کشته شدن قاسم سلیمانی. “استراتژی ما در مقابله با تروریستی امریکا است که به پایان انتقام شهید سلیمانی خون” او گفت: قانونگذاران حمایت “کل اخراج از امریکا ارتش تروریستی از منطقه”است.

قالیباف نیز انجام می دهد و ما را بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در طول بازداشت در مینیاپولیس است که منجر به اعتراضات گسترده در سراسر کشور است.

دهها هزار نفر از معترضان به خیابان آمده اند از نیویورک به سیاتل خواستار سخت تر اتهام قتل درجه اول و بیشتر از دستگیری بیش از مرگ فلوید که تنفس متوقف و پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

چندین دهه تنش میان تهران و واشنگتن را به شدت افزایش یافت در سال گذشته با قسم خورده دشمنان قوس دو بار ظاهر می شود برای رسیدن به آستانه یک رویارویی مستقیم.

تنشها در حال افزایش است, پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ما از یک نقطه عطفی توافق هسته ای و شروع reimposing فلج کننده تحریم ها بر اقتصاد ایران.

که به دنبال حمله پهپاد در نزدیکی فرودگاه بغداد در ماه ژانویه که به کشته شدن سلیمانی بسیار محبوب رقم در جمهوری اسلامی است.

روز بعد ایران اخراج یک مجموعه از موشک در نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق در اقدامی تلافی جویانه اما تهمت تصمیم گرفتند در برابر گرفتن هر گونه اقدام نظامی در پاسخ.

قالیباف به نام برای روابط بهبود با همسایگان و با “قدرت های بزرگ بودند که با دوستان ما در دوران سخت و سهم قابل توجهی در روابط استراتژیک” بدون نام بردن از آنها.

58 ساله قالیباف سه بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری که از دست رفته را به مناظره, حسن روحانی در انتخابات گذشته در سال 2017.

به تازگی انتخاب بلندگو نیز در خدمت به عنوان شهردار تهران و جمهوری اسلامی رئیس پلیس قبل از مصرف تا آخرین پست.

در یک صدای جیر جیر در شنبه او ناودان آنچه که او به ایالات متحده را “ناعادلانه سیاسی و قضایی و اقتصادی ساختار”.

این شده بود “پمپاژ جنگ و کودتا و فقر و عدم تمایز, شکنجه, برادرکشی و فساد اخلاقی به جهان و نژادپرستی گرسنگی تحقیر و خفگی با زانو’ در خود آن کشور برای صدها سال” قالیباف گفت.

“چه کاری می تواند یک تماس آن را اگر نه شیطان بزرگ” او افزود: ایران مدت برای خود دشمن.

وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف تکرار سخنان خود در توییتر.

“برخی فکر نمی کنم “BlackLivesMatter. برای کسانی از ما که فراموش: آن را بسیار دیر شده برای کل جهان به جنگ علیه نژاد پرستی. زمان برای یک #WorldAgainstRacism,” او گفت:.

پست همراه با یک تصویر از یک سال 2018 بیانیه وزیر امور خارجه مایک Pompeo که در آن متن تغییر کرد به انتقاد از ایالات متحده آمریکا به جای ایران ،

تغییر متن به عنوان خوانده شده: “دولت ایالات متحده است و هدر دادن آن شهروندان منابع است.

“مردم آمریکا خسته شده اند از نژاد پرستی و فساد و بی عدالتی و بی کفایتی از رهبران خود را. جهان خود را می شنود صدای.”

Pompeo, در پاسخ به ظریف tweeting که “شما قطع همجنس گرایان سنگ زنان و نابودی یهودیان” بدون توضیح بیشتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>