با سازمان جهانی بهداشت اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر, سینما, OTT و تولید تلویزیون در سراسر جهان شده اند منفی آمار و پر رونق در جنوب هند صنعت فیلم این قاعده مستثنی نیست. تامیل و تلوگو فیلم صنایع حساب است که برای یک تکه قابل توجهی از گیشه درآمد سالانه شاهد به تعویق انداختن از فیلم منتشر شده و تیراندازی, با, هنرمندان, فیلم سازان و تکنسین های حصول اطمینان از احتیاط بیش از تجارت است.

تئاتر تعطیل و فیلم عرضه خواهد شد تنها پس از اوضاع آرامتر است. در میان فیلم هایی که شده است به طور مستقیم ضربه موهان کریشنا Indraganti فیلم V, بازیگران, Nani, Sudheer ببو, Nivetha توماس و Aditi Rao Hydari که قرار بود برای ضربه زدن به صفحه نمایش در 25 مارس. سازندگان در حال حاضر اعلام کرده اند به اعلام یک تاریخ انتشار است.

Hemanth Madhukar را Nishabdhamبازیگران Anushka Shetty و مزاوان است فیلم دیگری است که تحت فشار قرار دادند. Rana Daggubati را بلند پروازانه ماجراجویی جنگل بود که به آزادی به عنوان Kaadan در تامیل و Aranya در تلوگو برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در 2 آوریل. این فیلم که نیز تا به حال یک نسخه هندی با عنوان Haathi صرف Saathi, در حال حاضر به طور نامحدود به تعویق افتاد.

تیراندازی برنامه شده است به شدت ضربه ، نگا Chaitanya را داستان عشق و همچنین پدرش Nagarjuna را سگ های وحشی هر دو گفته می شود را در خود نگه دارد.

عمده شلیک که لغو شده است در حال حاضر است Baahubali حق رای دادن مدیر SS Rajamouli بعدی biggie, RRR. بلند پروازانه ستاره فیلم Ram Charan و Jr NTR با Bollywood stars, Alia Bhatt و Ajay Devgn. ایرلندی, بازیگران, Ray Stevenson and Alison Doody نیز از ویژگی های برجسته نقش در فیلم است. این فیلم ممکن است انتشار در ماه ژانویه 2021 همانطور که گفته شد.

فیلم های که در حال حاضر منتشر شده اند نیز رنج می برد. در تامیل نادو Harish Kalyan را Dharala Prabhu, که منتشر شد جمعه گذشته خواهد بود دوباره منتشر شد که تئاتر بازگشایی شده است. این بازیگر در زمان به رسانه های اجتماعی به قلم عاطفی توجه داشته باشید ضمن تشکر از مخاطبان برای عشق و حمایت داده شده به فیلم که موفق به دریافت یک تئاتر اجرا فقط چند روز.

تامیل صنعت است که در واقع نگران از آنجا که هفته آینده یک خط برای طرفداران این برنامه شامل چندین ستاره های بزرگ. این شامل Vijay را استاد, Suriya را Soorarai Pottru, Dhanush را Jagame Thandhiram, که برای انتشار در ماه آوریل است. این فیلم در حال حاضر برای حل و فصل تازه تاریخ انتشار.

تامیل نادو دولت روز دوشنبه اعلام تعطیلی کامل آموزشی موسسات و مراکز تئاتر, میله, استخر شنا, موزه ها و باغ وحش ها در سراسر منظور شامل گسترش COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی