عامیانه خواننده و بازیگر Paravai Muniyamma درگذشت در مادورای در روز یکشنبه. این هشتاد ساله شده بود از درد و رنج سن-بیماری های مرتبط با برای چند سال در حال حاضر.

او به ضرب گلوله به شهرت در سال 2003 با نقش خود در این فیلم Dhoolکه در آن او ستاره دار در کنار بازیگران Vikram و Jyothika. آهنگ مادورای veeran شد یک ضربه بزرگ و او در ادامه به ستاره در چندین تامیل فیلم. در میان دیگر به یاد ماندنی روی صفحه ظاهر شد و با بازیگر و کمدین Vivekh در فیلم Kadhal Sadugudu. او همچنین ستاره دار در Kovil, Devathaiyai Kanden, Thoranai و Thamizh Padam , در میان دیگران.

به عنوان یک قوم هنرمند او همچنین به بسیاری از اجراهای خارج از کشور. در مصاحبه با هندو در سال 2004 او گفت: – “من در خارج از کشور برنامه های ایستاده شهادت به این واقعیت است که نژاد بشر است سیری ناپذیر علاقه وافری به هنر عامیانه و فرهنگ است. آهنگ محلی نمی توان محو, توسط, دیسکو, جاز یا راک”.

او نیز تا به حال موفق از روی لئامت دادن در تلویزیون با روستایی پخت و پز نشان می دهد که در آن او به نمایش چندین دستور العمل های سنتی.

گزارش زیر در مورد Paravai Muniyamma را بیماری و مشکلات مالی سابق وزیر و AIADMK دبیر Jayalalithaa اعلام کرده بود یک کمک مالی از ₹6 لاخ و ماهانه کمک ₹6000 تا او را در سال 2015.

در مارس 2019 او مفتخر شد با Kalaimamani عنوان توسط تامیل نادو دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی