تنها داوطلبانی که مطالعه کرده اند در تامیل متوسط از مدرسه ابتدایی به بعد خواهد بود و بر اساس اولویت مستقیم, استخدام زیر ‘افراد مورد مطالعه در تامیل متوسط’ (PSTM) سهمیه با توجه به لایحه ای که توسط دولت در مجلس در روز دوشنبه.

این لایحه به دنبال اصلاح تامیل نادو انتصاب در ترجیحی اساس در خدمات تحت دولت از PSTM عمل, 2010. تا به حال افرادی که تا به حال به دست آمده “تجویز صلاحیت آموزشی” به صورت مستقیم استخدام از طریق تامیل متوسط آموزش شد واجد شرایط برای گرفتن اولویت مستقیم در استخدام. متمم قانون اساسی است که در عنوان آورده دولت تا به حال در موارد که در آن نامزدها که تا به حال به دست آمده تنها نهایی تجویز صلاحیت آموزشی در تامیل متوسط اعمال شد تحت PSTM سهمیه مستقیم برای استخدام. مثلا برای یک پست که برای آن تجویز مدرک فارغ التحصیلی نامزد خواهد به دست آمده در رشته تامیل متوسط از طریق آموزش از راه دور با وجود داشتن مورد مطالعه در زبان انگلیسی متوسط در مدرسه و دانشگاه است. این لایحه معرفی وزیر برای پرسنل اداری و اصلاحات D. Jayakumar خواهد شد گرفته شده برای در نظر گرفتن در جریان جلسه.

در مواردی که SSLC تجویز آموزشی صلاحیت نامزد باید مورد مطالعه به SSLC در تامیل متوسط. در مواردی که HSC تجویز صلاحیت نامزد باید به دست آمده SSLC و همچنین HSC در تامیل متوسط. همان شرایط را اعمال می شود به موارد دیگر که در آن تجویز مدرک تحصیلی که دیپلم مدرک یا postgraduation.

4 درصد سهمیه

یکی دیگر از لایحه معرفی شده توسط آقای Jayakumar به دنبال اطمینان از 4% رزرو برای متفاوت-abled در مشاغل دولتی. هر چند دولت اعلام کرده بود چنین سهمیه برخی از مقررات مربوط به قانون شد و موانعی برای اجرای آن است.

این قانون پیشنهادی در نظر دارد تا اصلاحات لازم مربوطه اعمال به پیاده سازی G. O. s صادر شده قبل از آن. دولت قبلا اعلام امتحانات برای داوطلبان خدمات دولت که ندارند حداقل به طور کلی صلاحیت آموزشی از SSLC. آن را نیز صادر G. O. به جای رئیس این کمیته هم ارزی — در حال حاضر به ریاست TNPSC رئیس — با توجه به درخواست از موسسات آموزشی برای صدور ارزی برای دوره های ارائه شده توسط آنها را به منظور انتصاب در خدمات عمومی است. به عنوان در هر G. O. دبیر عالی وزارت آموزش و پرورش خواهد بود رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی