تامیل نادو مجمع سخنران رد امتیاز موضوع مطرح شده علیه وزیر

این DMK در روز سه شنبه به دنبال بالا بردن مسئله نقض امتیاز در این مجلس علیه وزیر تامیل زبان رسمی Ma Foi K. Pandiarajan بیش از یک بیانیه ساخته شده توسط او در خانه در ماه گذشته. اما پس از وزیر پاسخ بلندگو P. Dhanapal به این نتیجه رسیدند که هیچ نقض امتیاز در این مسئله است.

به زودی پس از ساعت سوال سخنران به نام پس از DMK قانونگذار Thangam Thennarasu (Thiruchuli) که تا به حال به دنبال یک موضوع افزایش مونتاژ امتیاز در خانه برابر آقای Pandiarajan.

آقای Thennarasu گفت: در ژانویه 8 وزیر گفته بود در این خانه که اعطای تابعیت دوگانه برای سری لنکایی تاميل زندگی در تامیل نادو ممکن بود در حالی که اتحادیه خانه وزیر را حفظ کرده بود در مجلس بود که آن را نمی ممکن است. این DMK قانونگذار متهم است که در تامیل وزیر عمدا منحرف کردن موضوع و گمراه خانه با ساخت یک بیانیه بود که درست نیست. از این رو او خواست سخنران به اقدام مناسب در برابر وزیر.

او در پاسخ آقای Pandiarajan به یاد می آورد نمایندگی سپس وزیر Jayalalithaa به مرکز به دنبال تابعیت دوگانه به سریلانکا تاميل, رقیب تنها چنین آرایش کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که سریلانکا تاميل تا به حال امکان این ادعا اموال خود را باید به آنها بازگشت به جزیره است.

آقای Pandiarajan ادعا کرد که وجود تفاسیر چندگانه از تابعیت دوگانه و که وجود دارد امکان سریلانکا تاميل گرفتن تابعیت بازگشت به خانه و همچنین در خارج از کشور شهروند هند (OCI) وضعیت در هند. وزیر همچنین اشاره کرد که تفاوت معنیداری داشت repatriates و پناهندگان.

وزیر Edappadi K. Palaniswami بیش از حد بود خواست اتحادیه خانه وزیر به اعطای تابعیت دوگانه برای سری لنکایی تاميل آقای Pandiarajan به یاد می آورد و در ادامه به اشاره است که رئیس سابق وزیر سریلانکا شمالی استان عدالت C. V. Wigneswaran و محقق Ilamparithi شد حمایت از AIADMK دولت برای تماس تابعیت دوگانه برای سری لنکایی تاميل در هند زندگی می کنند.

پس از وزیر پاسخ سخنران به این نتیجه رسیدند که هیچ نقض امتیاز در این مسئله است. اعتراض به سخنران تصمیم DMK اعضای رهبری خود را معاون رهبر طبقه Duraimurugan صحنه راه رفتن. بعد آنها به خانه بازگشت و در زمان رسیدگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>