تامیل نادو کنگره کمیته اعتراض به قبل از راج Bhavan روز دوشنبه

تامیل نادو کنگره کمیته (TNCC) برگزار خواهد شد در اعتراض قبل از راج Bhavan در Guindy روز دوشنبه در برابر بی جی پی را به اتهام نقش در جریان بحران سیاسی در Rajashthan.

در یک بیانیه TNCC جمهور K. S. Alagiri گفت: حرکت به پیروی از تصمیم گرفته شده توسط حزب دستور بالا که پرادش کنگره کمیته از همه کشورها می خواهد اعتراض در مقابل راج Bhavans روز دوشنبه در برابر راجستان فرماندار امتناع از قبول این کنگره دولت توصیه هایی برای نگهداری, Madhya Pradesh جلسه مجلس برای انجام یک طبقه تست.

TNCC رهبران K. Jayakumar, H. Vasanthakumar و K. ویشنو پراساد و دبیر منطقه را به نوک پیکان اعتراض در ساعت 11 صبح روز دوشنبه در بیانیه ای گفت:.

در بیانیه ای جداگانه آقای Alagiri پشتیبانی گسترده برای اعتراض به نام همه-هند کشاورزان مبارزه کمیته هماهنگی در جولای 27, اصرار مرکز به لغو چهار پیشنهاد مصوبات — برق (متمم) قانون 2020, کالاهای اساسی (متمم) قانون 2020, بازاریابی محصولات کشاورزی عمل 2020 و کشاورزی گارانتی و خدمات کشاورزی قرارداد قانون حمایت از 2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>