تامیل نادو دانشجویان پزشکی تقاضا ایمنی دنده برای پزشکان تعطیلات برای دانشجویان

تامیل نادو پزشکی انجمن دانشجویان ابراز نگرانی از عدم دسترسی به ماسک و دست sanitisers برای پزشکان پس از فارغ التحصیل پزشکی دانش آموزان و کارورزان بيمارستان های دولتی در سراسر کشور.

با دولت بسته شدن تمام موسسات آموزشی در تامیل نادو به جز دانشکده های پزشکی تا 31 مارس این انجمن به دولت اعتراض به اعلام تعطیلات برای مقطع کارشناسی دانشجویان پزشکی بیش از حد.

استقبال از تلاش های گرفته شده توسط دولت برای جلوگیری از بیماری کروناویروس (COVID-19) انجمن گفت که تصمیم دولت برای تعطیل کردن موسسات خواهد اطمینان از ایمنی ، اما آنها سوال که آیا دولت نگران بود در مورد ایمنی از پزشکان PGs و کارورزان شاغل در دولت کالج پزشکی.

اعضای انجمن گفت: وجود کمبود حاد از ماسک و دست sanitisers در بيمارستان های دولتی. آنها گفتند که هیچ اقدامات مناسب گرفته شده اند برای اطمینان از ایمنی از پزشکان و دانشجویان پزشکی است.

انجمن خواست تامیل نادو پزشکی و خدمات شرکت به عمل در جنگ-جای پا برای اطمینان از در دسترس بودن از دست sanitisers و ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان PGs و خانه جراحان. آنها خواستار اقدامات لازم برای حل کمبود ایمنی دنده و دقیق عمل در افرادی که احتکار و فروش همان قیمت های گزاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر