تامیل نادو نشان می دهد که اراده سیاسی برای نبرد رمان coronavirus

در اوایل این دوره از COVID-19 همه گیر در هند تعداد تازه رمان coronavirus موارد گزارش روزانه از کرالا شد نگران کننده است. به عنوان موارد نگهداری افزایش تامیل نادو به نظر میرسد که این ویروس گسترش در کنترل کامل است. اولین بزرگترین سنبله از یک خوشه از Tablighi Jamaat کنفرانس Nizamuddin, Delhi. شرکت کنندگان در این کنفرانس که برگزار شد در اواسط ماه مارس دامن زد به نقاط مختلف کشور پس از این رویداد. تامیل نادو به تنهایی ترسیم و تست شده 1,350 موارد مرتبط به جماعت. در همه 631 شاخص موارد و 719 تماس آزمایش مثبت برای ویروس. عالی تماس با ردیابی اتخاذ شده توسط تامیل نادو کمک در ردیابی تا 17 تماس با ما برای هر مورد شناسایی شده است.

حتی در مورد بزرگترین خوشه که سرچشمه در Koyambedu بازار — آسیا بزرگترین عمده فروشی hub برای محصولات فاسد شدنی واقع در چنای بود که باز نگه داشته تا مارس 5 حتی در طول مستند — تماس با ردیابی در آغاز خوب بود. دومین هفته از ماه مه 875 شاخص موارد بودند ردیابی و آزمایش و 1,130 تماس آزمایش مثبت برای ویروس. موارد از خوشه به چند منطقه در درون دولت و حتی به دیگر کشورهای همسایه. اما تامیل نادو توانایی ردیابی تمام مخاطبین از هر اولیه مورد شروع به دست و پا زدن به عنوان در مورد 50,000-1,00,000 مردم بازدید روزانه در بازار حتی در طول مستند.

محدود ردیابی

به جای دور کردن تماس ردیابی در دولت و چه در ارتباط با Koyambedu خوشه یا نه تماس ردیابی ابتکار شروع به از دست دادن بخار. با نگاهی به گذشته به نظر می رسد دولت تقریبا انداخت تا سلاح خود را تا اواسط ماه مه. زمانی که تعدادی از موارد در دولت عبور 1,71,000 که در جولای 20, ردیابی تمام مخاطبین — خانواده و غیر خانواده مخاطبین — است که به دور از ایده آل است.

“به عنوان موارد شروع به افزایش با توجه به حجم کار بیش از حد در این زمینه کارکنان, تماس, ردیابی در چنای محدود به فقط اعضای خانواده. و حتی وجود دارد, تماس با ما تست شده هستند و تنها در صورتی که علائم نشان می دهد. آن را دشوار است به نگه داشتن سرعت با تماس با ردیابی در یک بیماری همه گیر وجود دارد مگر اینکه کارکنان اختصاص داده شده به انجام این کار می گوید:” Prabhdeep Kaur, معاون ICMR موسسه ملی اپیدمیولوژی چنای و عضو تامیل نادو COVID-19 نیروی کار.

از 17 تا مخاطبین ترسیم اولیه برای هر مورد در اوایل روز تعداد کاهش یافته است و آن هم فقط خانواده مخاطبین به گفته دکتر Kaur. کمی جای تعجب است که با وجود افزایش تعداد تب درمانگاه به حدود 500, شدت آزمایش از اواسط ماه ژوئن در کانون مناطق در چنای و با وجود 12-بعد مستند که به اثر رفت از ژوئن 19, تعداد تازه موارد گزارش روزانه از شهرستان هنوز هم نشانگر حدود 1,100-1,200.

وجود دارد چند چالش است که نیاز به توجه فوری اگر دولت قصد به شدت کاهش روزانه تازه موارد در چنای. اولویت باید به کوچک شدن زمان چرخش از تست به برقراری ارتباط نتیجه آزمون از زمان بیش از 48 ساعت به بیش از 24 ساعت است. در حالی که فرد با علائم آشکار است اجازه رفتن به خانه و زیر صفحه اصلی قرنطینه وجود دارد این است که هیچ ساز و کاری در محل برای اطمینان از انطباق. علاوه بر خطر گسترش ویروس برای اعضای خانواده اگر فرد در حال انجام است تا خطر گسترش ویروس در خارج از خانواده را نمی توان رد کرد به عنوان کسی که دستخوش این آزمون می توانند آزادانه حرکت در اطراف در جامعه است. مسئولیت برای جلوگیری از گسترش ویروس استوار تنها بر افراد و اعضای خانواده خود را. این نیاز به تغییر اگر هر معنی دار کاهش روزانه موارد به دست آورد.

دوم مهم ترین جنبه است که دولت و چنای شرکت نیاز به آدرس تست پروتکل از اعضای خانواده یک فرد که آزمایش مثبت است. این پروتکل فعلی که محدودیت های تست تنها برای اعضای خانواده است که نشان می دهد آشکار علائم باید انجام دور با نفع گسترده تست استراتژی است که شامل هر عضو غیر مادی از نشانه وضعیت. به اندازه کافی وجود دارد و بیشتر شواهد نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از افراد آلوده به این ویروس بدون علامت باقی می ماند و این افراد به نوبه خود می تواند دیگران را آلوده. هر تست نشده بدون علامت فرد می تواند به طور بالقوه آلوده دو تا سه نفر و انتقال زنجیره ای می تواند به رشد نمایی. مهم نیست که چگونه به سرعت تعداد تب درمانگاه افزایش یافته است و چه تعداد در روز آزمون است که بیشتر ramped تا بدون علامت خانوادگی مخاطبین باقی می ماند که تست نشده را حفظ زنجیره انتقال به خوبی و زنده است. دولت نمیتواند هدف خود را خم منحنی تا ضعیف ترین لینک در تست پروتکل بلافاصله ثابت شده است.

اولويت سوم باید به گسترش دامنه تماس با ردیابی به طوری که شامل غیر خانواده تماس با ما. اهمیت این نمی توان overemphasised. کفایت می گویند که عدم توانایی برای پیگیری و تست هر تماس و تاخیر هر روز در ردیابی و تست های غیر خانوادگی مخاطبین معنی این ویروس همچنان به گسترش چند برابر در جامعه هر پنج تا هفت روز است.

خبر خوب این است که با روزانه تازه موارد در ادامه به بالا باقی می ماند در 1,100-1,200 با وجود مهاجم, تست چنای شرکت کرده است در نهایت متوجه اهمیت تهاجمی ردیابی تماس با ما — هر دو خانواده و غیر خانواده تماس با ما. در حال حاضر حدود 200 داوطلب یکی برای هر بخش استخدام شده است صرفا برای ردیابی تماس های داخل و خارج از خانواده توسط چنای, شرکت, می گوید دکتر Kaur. این داوطلبان هستند که آموزش دیده توسط یک تیم از چنای موسسه ملی اپیدمیولوژی.

مسیر راست

هر چند دیرهنگام تنها تسلی است این است که دولت و چنای شرکت در حال حرکت در مسیر درست. اگر دولت می تواند ردیابی تماس به عنوان موثر به عنوان آنها در آغاز همه گیر افزایش بیشتر تعداد روزانه آزمون و تب درمانگاه اطمینان حاصل شود که مردم در انتظار نتایج آزمایش و زیر صفحه اصلی قرنطینه می شوند و زمان چرخش از تست نصف منحنی خم خواهد شد در حدود یک ماه یا بیشتر. و این مدل می تواند تکرار در دیگر مناطق که در آن موارد شروع به افزایش است. اگر زود انجام کنترل سنبله در مناطق دیگر آسان خواهد بود.

تامیل نادو همراه با کرالا شده است یک ستاره هدایت برای بقیه کشور وقتی که می آید به بهداشت عمومی و کنترل بیماری. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آن را نمی تواند موفقیت دوباره و دوباره به سمت قطب در جنگ مقابل رمان coronavirus. در حال حاضر که وجود دارد این است که اراده سیاسی برای مبارزه با ویروس سر هیچ چیز ممکن است به جلوگیری دولت از موفقیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>