تامیل نادو دولت شورای عالی آموزش و پرورش (TANSCHE) آغاز مراحل را برای ایجاد یک استخر از منابع پرسنل به آموزش و بهبود مهارت زبان انگلیسی از دانشجویان به خصوص کسانی که از دولت کالج ها.

در نامه ای به تمام ارسال های منطقه ای مشترک مدیران دانشگاهی آموزش و پرورش TANSCHE خواسته است برای یک لیست از اعضای هیات علمی که مهارت در زبان انگلیسی است. این لیست می تواند شامل کسانی که از بخش های غیر از زبان انگلیسی نیز آن را گفت. TANSCHE خواسته است تا اسامی اعضای هیئت علمی بازنشسته که در حال حاضر به آموزش دانش آموزان را شامل می شود و همچنین.

کسانی که به اتمام دوره گواهی آموزشی از موسسات مانند British Council, کسانی که در حال ارزیابی برای تسلط به زبان انگلیسی امتحانات مانند TOEFL و IELTS کسانی که در حال آموزش نرم مهارت یا توسعه شخصیت مربیان و کسانی که در حال حاضر تحت نرم آموزش مهارت های برنامه سازماندهی شده توسط TANSCHE هستند به بخشی از این منابع ،

جدای از این TANSCHE نیز خواست برای اطلاع از جزئیات تعداد دانش آموزان در مقطع کارشناسی حضور زبان انگلیسی labs و در دسترس بودن اتصال به اینترنت بی سیم در تمام کالج ها.

وزیر تحصیلات عالی K. P. Anbalagan در موارد متعدد بر لزوم ترویج زبان انگلیسی آموزش ارتباطات به ویژه به کسانی که از دولت کالج ها به بهبود خود را استخدام.

منابع در آموزش عالی وزارت گفت که تمدید فشار داده شده است در مورد این پس از Selvi Apoorva در زمان شارژ به عنوان عالی وزیر آموزش و پرورش در هفته گذشته از ماه ژانویه است.

“وجود دارد یک نیاز فوری برای بهبود تسلط به زبان انگلیسی از دانش آموزان ما فقط آغاز این روند است. یک برنامه ریزی دقیق در مورد نحوه آموزش را می توان ارائه خواهد شد در آینده نزدیک” یک مقام رسمی از این اداره گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی