Tangedco را در انتظار حق به تولید قدرت شروع به پریدن کرد و 63% در مه: اطلاعات

تامیل نادو تولید و توزیع شرکت محدود (Tangedco) به دستور حق به قدرت تولید مورد ₹15,800 کرور در پایان آوریل سال 2020 تا 63 درصد از نزدیک به ₹9,700 کرور روپیه در ماه آوریل 2019 با توجه به داده های موجود در اتحادیه قدرت وزارت PRAAPTI (پرداخت تصویب و تجزیه و تحلیل در قدرت خرید برای آوردن شفافیت در صورتحساب از ژنراتور) پورتال.

این PRAAPTI نرم افزار و پورتال توسعه داده شد برای آوردن شفافیت در قدرت خرید معاملات بین ژنراتور و discoms و قطاری از صورتحساب و پرداخت اطلاعات به صورت های مختلف در دراز مدت قدرت خرید موافقت نامه از قدرت ژنراتور.

طبق اطلاعات Tangedco تا به حال حق با 41 شرکت های تولید از جمله بخش عمومی NLC هند و NTPC خصوصی تولید مثل DP قدرت Dhariwal زیرساخت های, در میان دیگران.

دولت شرکت های توزیع در راجستان, Tamil Nadu, Uttar Pradesh, Maharashtra, Karnataka, Telangana و Jharkhand – اختصاص 81% از کل سر رسیده از ₹1,05,000 کرور به عنوان از آوریل سال 2020 است.

Tangedco را در انتظار حق افزایش 9 درصد از حدود ₹14,500 کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 و آن را اختصاص 15 درصد به صورت کلی غرامت توسط discoms پس از Rajashtan که برای اختصاص 30 درصد.

“Discoms’ بیمار سلامت مالی تشدید شد در طول این مستند که منجر به کاهش شدید در قدرت offtake در سراسر تجاری و صنعتی بخش. همچنین مجموعه بهره وری کاهش یافته و به 20 درصد در مارس سال 2020 و 35-40 ٪ در ماه مه سال 2020” شرکت تحقیقات Emkay جهانی گفت: در یک توجه داشته باشید.

“با abysmal سلامت مالی discoms کل زنجیره در استرس. طرح دولت برای تامین مالی از ₹90,000 کرور تحت Atmanirbhar طرح به discoms باید کاهش درد و کمک به آنها بازپرداخت بسیاری از غرامت برجسته به قدرت شرکت های تولید” آن را گفت.

اما Emkay گفت: اجرای بسته نشده بود به طور کامل صاف و مذاکرات تا به حال منجر به تاخیر در اجرای به عنوان بسته همراه با برخی مقررات مانند دولت دیدار بی قید و شرط و غیر قابل فسخ تضمین می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>