تانکر به دنبال ایالات متحده ‘ربوده شده’ خاموش درهم

یک تانکر نفت در پی توسط آمریکا به اتهام دور زدن تحریم های ایران ربوده شد, در جولای 5 در سواحل امارات متحده عربی یک دریانورد سازمان گفت.

تصاویر ماهوارهای نشان داد که این کشتی در آبهای ایران در روز سه شنبه و دو از آن ملوانان باقی مانده در تهران است.

آن را بلافاصله روشن است که چه اتفاقی افتاده روی دومینیکا-پرچم MT خلیج فارس, آسمان, هر چند آن گزارش ربایی می آید پس از ماه ها تنش میان ایران و آمریکا

دیوید Hammond, مدیر عامل شرکت انگلستان مبتنی بر گروه حقوق بشر در دریا گفت: او در زمان شاهد بیانیه ای از کاپیتان MT آسمان خلیج فارس را تائید کشتی ربوده شده بود.

“ما خوشحال به شنیدن این که خدمه در حال امن و خوب است که ما نگرانی اساسی از ابتدا” آقای هموند گفت.

TankerTrackers.com یک سایت ردیابی تجارت نفت در دریا گفت: این دیدم این کشتی در ماهواره عکس های روز سه شنبه در ایران در آب های جزیره هرمز. هرمز جزیره در نزدیکی بندر شهر بندرعباس است که برخی از 190 کیلومتری شمال Khorfakkan یک شهر در ساحل شرقی امارات متحده عربی.

امارات, دولت, سفارت آمریکا در ابوظبی و نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر. ایران دولت رسانه ها را بلافاصله گزارش در رگ و ایران ماموریت سازمان ملل متحد بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در وزارت دادگستری ایالات متحده در پرونده اتهامات جنایی علیه دو ایرانی متهم و آنها را از تلاش برای شستن برخی از 12 میلیون دلار برای خرید تانکر و سپس به نام MT Nautica از طریق یک سری از شرکت ها. این کشتی آن زمان به بعد نفت ایران از جزیره خارگ به فروش خارج از کشور دولت ایالات متحده گفت.

اسناد دادگاه ادعا می کنند این طرح درگیر قدس نیروی انقلابی ایران گارد ملی و نفت و تانکر شرکت. دو مرد به اتهام یکی از آنها نیز به عراق گذرنامه بزرگ باقی می ماند. “از آنجا که ایالات متحده بانک مسدود وجوه مربوط به فروش کشتی فروشنده دریافت کرده و پرداخت” وزارت دادگستری گفت. “به عنوان یک نتیجه فروشنده نهاد مدنی در امارات متحده عربی به بهبود رگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>