Tarun Balani انتشار اولین موسیقی الکترونیک EP به عنوان فصلی تحت تاثیر ضربه

آن را به عنوان یک دانشآموز که درامر موسیقی جاز و تولید کننده Tarun Balani تا به حال ظهور. پس از شروع با یادگیری دیجیتال صفحه کلید خود را برای اولین بار کنسرت با ارکستر مدرسه. “اما کسی تا به حال به طور تصادفی حذف پلاگین. بنابراین وجود دارد هیچ صدا از صفحه کلید و در وسط عملکرد من رفت و پشت صحنه و گفت: معلم من صفحه کلید کار نمی کند. او به من گفت: “فقط بازی همراه, هیچ کس نمی خواهد می دانم.’ که واقعا به من ضربه سخت است. من نمی خواهم به جعلی که من در بازی چیزی است.”

قطع به حال و Tarun که رفت و به تحصیل در کالج موسیقی برکلی منتشر کرده است دو تحسین جاز سوابق — مقدس جهان و دارما و منجر جاز پنجگانه, دارما. ماه گذشته او منتشر شد اولین الکترونیکی EP تحت پروژه انفرادی خود نام مورد فصلی تحت تاثیر قرار می تپد.

از طریق تلفن Tarun مذاکرات در مورد پروژه که او می گوید بیشتر تمام وقت در حال حاضر آمد. “این قطعا آغاز شده به عنوان یک آزمایش است. در آنجا قرار بود به اروپا تور در تابستان 2017 با دارما. اما که از طریق کاهش یافت. بنابراین من اساسا گیر در دهلی نو. آن را جوش در 48 درجه است. من فکر کردم من تا به حال به بیشتر از تابستان آغاز شده و به ظرف غذا به اطراف با یک ایستگاه کاری دیجیتال صوتی. من شروع به نوشتن برخی از موسیقی و کشف این قطعه از فن آوری به نام حسی کوبه ای. این قلب فصلی تحت تاثیر قرار می تپد. من به شوخی پرسید شریک زندگی من که با این نسخهها کار در بهداشت روانی که آیا اختلال عاطفی فصلی (یک اختلال خلقی معمولا در بر داشت در کشورهای اسکاندیناوی و یا آب و هوای سرد که در آن مردم نمی بینم خورشید) می تواند رخ دهد در آب و هوای گرم به عنوان به خوبی. من در گفتن او خلق و خوی من بود و تحت تاثیر قرار گرفتن گرما. این یک چرخش در آن و این است که چگونه فصلی تحت تاثیر قرار می تپد به عنوان یک نام مورد.”

Tarun Balani releases first electronic music EP as Seasonal Affected Beats

همانطور که برای چه او conceptualised پنج آهنگ, EP, Tarun می گوید: “موسیقی الکترونیک است که به طور معمول در نظر گرفته شده سالن موسیقی. من فکر می کنم چون من از یک پس زمینه از بداهه, موسیقی جاز, موسیقی, می خواستم من خروجی در موسیقی الکترونیک به صورت متفاوت. من نمی خواهم آن را برای مصرف به عنوان سالن موسیقی الکترونیک. از این رو تمام این موضوعاتی مانند بهداشت روان, تغییر آب و هوا و دیجیتال اگزیستانسیالیسم… همه این چیزها را در ذهن من برای یک و نیم سال است. و بنابراین من می خواستم برای قرار دادن که به روایت از EP. 2 ° احساس مناسب عنوان دلیل 2017 کاملا dystopic و آخرالزمانی مرتب کردن بر اساس از زمان در دهلی زمانی که ما به معنای واقعی کلمه سمی استنشاق هوا است. من می خواستم به یک روایت در این قسمت بود که انعکاسی از زمان ما و آنچه که من فکر.”

از پنج آهنگ —’سرآغاز’, ‘لرزش’, ‘اجازه دهید نور’ (شامل خواننده KAVYA),’,,,, Dr Escher’ و 2°,’,,,, Dr Escher’ نمونه یک سخنرانی توسط دکتر BR Ambedkar. در آمد که چگونه در مورد, Tarun می گوید: “من فکر می کنم در سخنرانی خود به خصوص این یکی از 1946 بی انتها است. آن است که هنوز هم مربوطه. بر اساس احساس آن را تولید در من, من فکر کردم آن را مهم و آن را نمونه و پهلوی هم گذاشتن آن با موسیقی الکترونیک است که نخبگان. دوباره با توجه به اینکه سالن موسیقی است و مصرف شده در یک روش خاص من می خواست که به این جهان و دو جهان برخورد می کنند. من قطعا به نام من افتخار است و من می دانم که چقدر کاست هنوز هم وجود دارد در هند. من می خواستم به خودم یادآوری کنم و با این آهنگ قرار داده و این پیام را که ما ممکن است تیره و ابر آلود ما امتیاز و یا جهل اما این وجود دارد و ما اجازه دهید آن روبرو هستند.”

Tarun Balani releases first electronic music EP as Seasonal Affected Beats

زمانی که Tarun ساخته شده EP او تا به حال برخی از چشم انداز اما در حال حاضر به عنوان مردم گوش دادن به آن می توانید آن را در یک معنی متفاوت و یا در نور COVID-19 بیماری همه گیر. “البته این رو وجود یک بزرگتر روایت است. حتی در حال حاضر, آن را کاملا آخرالزمانی و dystopic. شما راه رفتن در خارج وجود دارد و هیچ کس در خیابان ها همه با پوشیدن ماسک. این بداهه موسیقی الکترونیک است که مردم می توانند تفسیر با این حال آنها می خواهم. COVID-19 است که با داشتن یک تاثیر عظیمی در تغییر آب و هوا به عنوان به طور ناگهانی دهلی و بسیاری از نقاط هند و جهان دیده نمی مانند هوای پاک در دهه گذشته است. من قطعا خوشحال در مورد این وضعیت اما اگر آن را به پیدا کردن معنا و انعکاسی است از امروز بار من فکر می کنم آن را می سازد آن را حتی بیشتر با ارزش است و هدف من به عنوان یک هنرمند.”

2° های موجود برای جریان در تمام سیستم عامل ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید