زمانی که جاش ویویان آغاز شده Namma Ooru گروه پسر در سال 2014 او با تکیه به شدت در حمایت از همکار خبرگزاری مستقل موسیقی — شبکه او ایجاد کرده بود از سال آواز را پوشش می دهد. “این بچه ها به من کمک کرد با بازی در آهنگ به صورت کم هزینه و یا گاهی به صورت رایگان.”

اما نه هر کس این نوع از شبکه او اذعان دارد. جاش و Mervin T توماس بنیانگذار تلآویو (دوست, دانشکده مهندسی صدا) آمده اند تا با یک طرح برای نوازندگان مشتاق به ضبط اولین آهنگ را با آنها.

اواز یا موسیقی دو نفری دعوت از نوازندگان به ارسال در آهنگ های خود را برای هفته آینده خواهد شد از ویژگی های خوب آنهایی که در تلآویو صفحات رسانه های اجتماعی. بهترین مطلب توسعه یافته خواهد بود به یک حرفه ای ضبط آهنگ موسیقی همراه با یک ویدیو که جاش خواهد شد از ویژگی های در.

TASE, Josh Vivian offer leg-up to Chennai’s upcoming indie musicians

“Mervin است که یک مهندس صدا خود نیز اجرا می شود یک استودیو غیر از مدرسه. ما شده اند در ارتباط با هم برای یک مدت زمان طولانی و او می داند که چگونه مشکل بودجه برای indie نوازندگان است. بنابراین او با این ایده به آینده تشویق هنرمندان و ارائه آنها پشتیبانی که آنها نیاز به میکس و مسترینگ آهنگ می گوید:” جاش.

در حالی که جاش کمک خواهد کرد که با صدای خواننده و تنظیم موسیقی — “ما را خام خود را پیگیری و اضافه کردن موسیقی با کمک شبکه ما هنرمندان” — Mervin رسیدگی خواهد شد پس از تولید: ضبط, میکس و مسترینگ.

هر نوع از موسیقی دعوت شده است. جاش می افزاید که تسلط کامل آهنگ به طور معمول هزینه حدود ₹60,000 یا ₹70,000 اما آنها مایل به کار با هر نوازندگان می توانید استطاعت. عکسبرداری از فیلم, اما, انجام خواهد شد تنها پس از این مستند به پایان می رسد.

“این 21 روز است, زمان مناسب برای نوازندگان به دریافت خلاق و نوشتن آهنگ ها” او معتقد است: “آنها ممکن است نوشته شده است آهنگ ها در حال حاضر اما به دلیل این است که مانند یک مسابقه آنها می توانید شروع به ایجاد تغییرات کامل آهنگ های خود را و می آیند تا خود را با بهترین نسخه است.”

دنبال تلآویو در Instagram (@tase.هند) و ارسال نوشته های خود را به info@tase.org.in

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی