Jiri Vesely از مردگان برخاست برای دومین روز در حال اجرا به عنوان او به ضرب و شتم دانه دوم Ricardas Berankis 6-7(8), 7-6(3), 7-6(7) برای ورود به فینال تاتا باز ماهاراشترا در Balewadi ورزشگاه در روز شنبه.

در آنچه که خواهد شد برای اولین بار تور-سطح اجلاس درگیری در نزدیک به پنج سال (از بخارست در مارس 2015), Vesely بازی خواهد کرد بلاروس’ Egor Gerasimov که ضرب و شتم James Duckworth 7-6(2), 6-4. برای Gerasimov از آن خواهد شد اولین بار در ظاهر نهایی.

Vesely مبارزه از یک مجموعه و شکستن اما به نظر می رسید و در ست سوم tie-break زمانی که Berankis تا به حال سه امتیاز بازی را در 6-3. اما محو دو با وادار کردن حریف خود را به فورهند اشتباهات قبل از Berankis بنابراین clincial در خالص تا آن زمان بود و تحت تأثیر قرار نمیگیرند با اضطراب و ملاقات آسان شلیک کسری اولیه برای قرار دادن آن را به خالص.

لیتوانیایی بود که یک چهارم فرصت را به مسابقه در 7-6 اما فرستاده داخل کردن فورهند فقط گسترده است. Vesely به ارمغان آورد تا برای اولین بار matchpoint با یک صاعقه وار ace-یکی از 28 او پمپ-و تبدیل آن زمانی که یک Berankis چوگان از پشت سر میره گسترده است.

مبارزه با روح

“من بسیار خوشحال هستم که با من مبارزه با روح” Vesely گفت: پس از پیروزی. “من نمی داد تا به آخر و آن را پرداخت کردن. او [Berankis] بزرگ است baseliner بازدید سریع و صاف است. اما من تا به حال کمی بیشتر شانس امروز.”

از ابتدا بازی هرگز حل و فصل را به یک ریتم مناسب. Berankis ورزشی جامد پشت دست ضربه زدن ، رفت 3-1 تنها به اجازه Vesely بازگشت. در 5-5 Vesely تا به حال نگاهی به Berankis خدمت در 0-30 اما دومی raked تا چهار نقطه در یک ردیف آخر بود که خوب پایین خط پشت دست ضربه زدن.

در tie-break Vesely fluffed چهار مجموعه نقاط از جمله دو خود را خدمت می کنند. Berankis را پشت دست ضربه زدن شکست در لحظات مهم اما Vesely را فورهند شانس بدتر از جمله در 6-4 زمانی که او سقوط کرد و توپ آسان به شبکه با هر دو حریف خود را و دادگاه در رحمت خود. آن را تنها مناسب است که در این مجموعه مستقر در Berankis دست زیر یک Vesely دو گسل.

در فرمان

در دومین مجموعه Vesely را خدمت درجه یک در پنج شش نگه می دارد و به او از دست داده فقط یک نقطه. اما زمانی که آن را wobbled مانند آن را در پنجمین بازی Berankis حروف به شکست 3-2. اما جهان, No. 73 دست آن حق عقب از جمله دو گسل در نقطه انفصال یکی از هشت به خدمت در روز است. Vesely در زمان tie-break برای از دست دادن تنها سه امتیاز است.

مانند در دو مجموعه این دو معامله می شکند در اوایل سوم قبل از Vesely نقل مکان کرد و برای کشتن در بازی نهم. اما در نقطه انفصال در 30-40, Berankis botched نیم دروازه رو انتخاب کنید تا فقط به آمده تا با یک خیره کننده رفلکس فورهند در شبکه به پرچ نقطه. دو فورهند شانکس از Vesely کمک Berankis نگه دارید و سپس کشیدن کراوات به یکی دیگر از tie-break. هنگامی که وجود دارد, او تقریبا سمت چپ Vesely ruing که فرصت از دست رفته بود اما نه به معنای به روز خود را.

نتایج: مجرد (نیمه نهایی): Jiri Vesely (Cze) bt Ricardas Berankis 6-7(8), 7-6(3), 7-6(7); Egor Gerasimov (Blr) bt James Duckworth (Aus) 7-6(2), 6-4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی