Jiri Vesely به پایان رسید پنج سال ATP Tour عنوان-خشکسالی پس از ضرب و شتم Egor Gerasimov 7-6(2), 5-7 6-3 در فینال تاتا باز ماهاراشترا در روز یکشنبه.

چک که سال گذشته موفق به کسب یک عنوان در اوکلند در اوایل 2015, اولین بازیکن خارج از top-100 را به نفع هند تنها ATP تور رویداد در آن 25 سال سابقه. آمده است دوشنبه, او تنظیم شده است برای به دست آوردن بیش از 30 مکان و پیدا کردن یک موقعیت در بالا 70s.

“یک هفته پیش من نمی توانست تصور این” 26 ساله گفت: پس از پیروزی. “این تنها فوریه و داشتن یک عنوان در حال حاضر احساس می کند بزرگ است. در هر سال من تا به حال موفقیت های بزرگ, برجسته مانند بازی دور چهارم در ویمبلدون در سال 2016 و 2018. اما من هرگز قادر به فشار. بنابراین در حال حاضر من نیاز به ماندن متمرکز در مسابقات.”

برای 27 ساله Gerasimov که بازی اول خود را آخر هفته رفته بود استماع و در پایان آن هیچ شک و استعداد خود. در برابر Vesely, او یک نی نی رام نسبت به قبلی خود منطبق است. اما او ساخته شده Vesely بازی بهترین بازی از این مسابقات است.

Vesely آغاز شب با دو خرد فورهند برندگان — بهبود قابل توجهی از دو بازی گذشته خود را در مسابقات و شکست Gerasimov در این بازی برای اولین بار. حتی به عنوان بلاروس ترمیم برابری بلافاصله Vesely نگه داشته تا فشار. در سوم و نهم بازی ها, او تا به حال Gerasimov در 0-30 اما دومی برگزار ستودنی. در tie-break هر چند از 3-2, Vesely reeled کردن چهار مستقیما امتیاز به یک مجموعه منجر شود.

“من واقعا خوشحال با اولین مجموعه” Gerasimov گفت. “من نمی فشار در ابتدا. Tie-break قرعه کشی است. نبود یک تفاوت بزرگ بین ما. فقط بالا و پایین و من تا به حال به اجرا در لحظه مناسب است.”

درست آن

لحظه ای که وارد شده در 11 بازی از مجموعه دوم زمانی که او کشیده Vesely در طرف فورهند راه فراتر از tramlines. یکی از اشتباهات دو Vesely ساخته شده است در نتیجه در نقطه انفصال و Gerasimov بموقع خدمت کردن به مجموعه خود را در اولین فرصت.

سوم شاید Vesely بهترین مجموعه تمام هفته 75 ٪ از اول در خدمت برابر 63 درصد کل مسابقه و برنده شدن 83 درصد از کسانی که. او به شکست 2-0 پس از Gerasimov رفته بود 30-0 تا با نمایش این نوع از قدرت ماندن در تظاهرات که او ترک او پیش از آن در رقابت است. تا 4-2 او به پایان رسید در سمت راست از حدود 20 شات تجمع که به نظر می رسید به در خورد کردن هر اونس از انرژی سمت چپ در Gerasimov. خدمت در 5-3 او برگزار شد به عشق به مهر و موم مسابقه.

“من باید واقع بینانه” Vesely گفت. “من تا به حال مقدار زیادی از شانس در طول هفته صرفه جویی در بسیاری از امتیاز بازی را به خصوص در چهارم و نیمه به پایان رسید. این چیزی است که اتفاق می افتد شاید یک بار در طول عمر. من تا به حال به آرامش در لحظات مهم و من واقعا خوشحال هستم که در مورد.”

Rungkat تمایز

پیش از آن در شب, کریستوفر Rungkat شد اولین اندونزی به پیروزی یک تور رویداد زمانی که او مسجل دو برابر عنوان در این شرکت از یک Andre Goransson شکست Jonathan Erlich و آندره Vasilevski 6-2, 3-6, [10-8].

نتایج: مرحله نهایی: مجرد: Jiri Vesely (Cze) bt Egor Gerasimov (Blr) 7-6(2), 5-7, 6-3.

دونفره: Andre Goransson (Swe) و کریستوفر Rungkat (Ina) bt Jonathan Erlich (Isr) & آندره Vasilevski (Blr) 6-2, 3-6, [10-8].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر