تیلور سویفت, تغییرات آن را با “فرهنگ عامه” و بدست آورده وبا

تیلور سویفت در روز جمعه برنده برخی از بهترین بررسی حرفه ای خود را با یک آلبوم تولید شده به طور کامل در طول coronavirus بحران است که می شکند و زمین جدید برای برنده جایزه گرمی هنرمند.

فرهنگ عامه ویژگی های 30 ساله خواننده که شروع به عنوان یک کشور ستاره پس از تبدیل به پاپ نشان ساکت تر indie folk حساسیت است که در زمان طرفداران و منتقدان موسیقی ،

رولینگ استون گفت: این آلبوم با رویایی پوشش جنگل هنر موجود “بیشتر سر نخ ریسی, قلب شکستن, احساسی, بلند پروازانه, آهنگ زن از زندگی است.”

فرهنگ عامه واقعا احساس می کند مانند نخستین آلبوم جدید سویفت,” موسیقی نشریه گفت. آلبوم شماره 1 در سراسر جهان iTunes نمودار در عرض چند ساعت از انتشار آن.

کار با جایگزین هنرمند Bon Iver و هارون Dessner, گیتاریست, با سبک indie rock band ملی16 آهنگ در فرهنگ عامه وارد با تنها 24 ساعت قبل. انتشار آن می آید کمتر از یک سال پس از سویفت 2019 آلبوم عاشقکه شامل dancy منجر تک من!

 

سریع گفت که در حالی که در انزوا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس “تخیل من اجرا شده است و این آلبوم در نتیجه مجموعه ای از آهنگ ها و داستان های که جریان مثل جریان آگاهی است. چیدن تا قلم من بود راه فرار به فانتزی تاریخ و حافظه است.”

بیلبورد به نام فرهنگ عامه یک “شجاعانه چشم انداز جدید از او هنرمندی بدون بد آهنگ در دسته” در حالی که لس آنجلس تایمز آن را به نام کامل قرنطینه آلبوم.

انواع گفت که “سخت به یاد داشته باشید هر معاصر پاپ ستاره است که زیاده روی در جدی تر یا موفق عمل سونیک کام پاک کردن.”

سویفت رز به شهرت به عنوان یک 16 ساله که شدید شعر در مورد اولین عشق و بیگانگی طنین انداز با دختران نوجوان است.

در حال حاضر 10 بار برنده جایزه گرمی او تبدیل به پاپ در سال 2014 و نشان داد یک طرف تیره تر در سال 2017 آلبوم شهرتکه در آن او در زمان هدف منتقدان با آهنگ دوست دارم از نگاه آنچه که شما ساخته شده من.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>