معلم از دهلی نو مدرسه درگیر در توزیع سهمیه آزمون COVID-19 مثبت

دهلی نو یک معلم از یک بدن مدنی-اجرای مدرسه بود که درگیر در توزیع جیره غذایی در طول این مستند دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus مقامات گفت: در روز شنبه.

همچنین بخوانید: Coronavirus | تنها در موارد شدید نیاز به آزمایش منفی برای تخلیه می گوید: وزارت بهداشت

معلم نوشته شده بود در یک مدرسه ابتدایی در Wazirabad تحت شمال Delhi Municipal Corporation.

معلم گذشته به حال آمدن به مدرسه در آوریل 28 و شروع به نشان دادن COVID-19 علائم ممکن است از 2. آزمون خود را گزارش آمد در روز جمعه یک مقام رسمی از شمال Delhi Municipal Corporation گفت.

“ما ترسیم شش اصلی تماس با ما و آنها شده اند به قرنطینه. از آنجایی که آنها کاملا بدون علامت و بدون آزمون انجام شده است و در عین حال” او گفت:, و اضافه کرد که ساختمان مدرسه شده است sanitised.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>