معلمان مخالفت با تجدید نظر حجم کار هنجارهای

معلمان سازمان در آغوش علیه دولت این طرح به این هنجارها برای رفع حداقل مورد نیاز از حجم کار برای پست آموزش در کمک هنر و دانشکده علوم.

در آن منظور صادر شده یک روز پیش بالاتر وزارت آموزش و پرورش تا به حال تغییر معیار برای تحریم منظم پست آموزش به 16 ساعت از 9 ساعت در هفته در حال حاضر. نیاز نیز اعمال خواهد شد برای کسانی که پست های تحریم برای تک علمی موضوع است.

فقط حدس می زنم استادان را می توان مورد استفاده برای افراد با حجم کار کمتر از 16 ساعت است. علاوه بر این وزنها از کارشناسی ارشد کلاس های دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شده برای کارکنان ثابت.

‘یک طرفه حرکت می کند’

تشریح حرکت ‘یک طرفه’ چپ متمایل همه کرالا کالج خصوصی Teachers’ Association (APCTA) تهدید کرده است که تحریم جواب اسکریپت’ ارزیابی وظایف پس از بازگشایی دانشگاه اگر دولت حاضر به عقب نشینی سفارش.

AKPCTA دبیر P. N. هری کومار گفت که سفارش شده است در اثر اوراق موجود هنجار با توجه به هر ساعت از کارشناسی ارشد کلاس به عنوان یک-و-نیم ساعت برای تصمیم گیری تعداد صندلی.

او هشدار داد که از بین بردن نیاز برای دائمی هیات علمی به صورت تک علمی افراد می تواند منجر به یک سناریو است که در آن نهادهای قانونی از جمله هیئت مطالعات دانشکده و دانشگاهی شوراهای تشکیل شده در سخنرانان مهمان.

کرالا کالج خصوصی مدیریت’ انجمن و کرالا, خصوصی, کالج, انجمن معلمان نیز مورد انتقاد دولت حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر