هند مربی گراهام رید شناخته شده برای تمایل خود را نسبت به تهاجمی با نام تجاری هاکی نیز یک شرکت معتقد است که یک دفاع قوی می توانید برنده مسابقات تیم ملی مدافع Birendra لاکرا گفت: در روز شنبه.

هند نمایش داده می شود برخی از دیدنی حمله بازی در FIH هاکی لیگ برتر مسابقات ماه گذشته, ضرب و شتم امثال استرالیا و بلژیک.

“بازی تهاجمی و حمله به, هاکی, فشار برای اهداف و دایره نفوذ سبک است ما به عنوان یک تیم می خواهید به استفاده از” لاکرا گفت.

30 ساله گفت که استرالیا بسیار روشن در مورد انتظارات خود را از این تیم دفاع.

کیفیت حمله

“اگر چه رئیس گراهام مربی آموزش اغلب شامل شدت بالا جلسات که در آن او را دوست دارد برای دیدن کیفیت حمله او نیز بسیار واضح و روشن در مورد انتظارات خود را از این تیم دفاع. گراهام به ما می گوید که یک خط قوی برای دفاع از خود نه تنها می تواند برنده مسابقات, اما آن را نیز می تواند ما برنده مسابقات.”

لاکرا معتقد است که این تیم در حال بهبود است تحت قیمومیت رید.

“در گذشته وجود داشته است زمانی که ما تضعیف کرده اند تا در دفاع در لحظات پایانی مسابقه. اما من معتقدم که ما باید بهبود یافته در این جنبه بیش از چند ماه گذشته و این مربی می گوید: اغلب ما دفاع شروع می شود با ما forwardline.”

لاکرا که تا به حال از دست رفته 2016 المپیک ریو به دلیل عمل جراحی زانو است نسبت به تامین امنیت یک نقطه در تیم توکیو بازی.

دادن آن همه

“من ممکن است یک مدافع با تجربه در این تیم اما من نمی توانم به جای من را برای اعطا.

“هر یک از ما باید برای کسب جایگاه ما در تیم ملی برای توکیو و این به این معنی ما به ما 100 ٪ در آموزش و مسابقات.

“من بسیار تیره بخت به دست ریو بازی های المپیک به دلیل مصدومیت اما این بار من واقعا کار سخت برای بازی بهترین بازی هاکی برای تیم” لاکرا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی