تکنولوژی غول همکاری با دولت ایالات متحده به ارائه منابع برای COVID-19 تحقیقات

ایالات متحده مبتنی بر فن آوری های جهانی غول های از جمله آی بی ام, آمازون, گوگل و مایکروسافت, همکاری با کاخ سفید به “از بند باز کردن قدرت آمریکا ابر منابع” برای مبارزه با رمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

از داوطلب شدن برای ساخت ماسک و هواکش به ramping تا تولید ضروری تجهیزات پزشکی و اقلام عمومی کشور بخش خصوصی باید پیوست امریکا در جنگ علیه coronavirus در راه بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز یکشنبه در حالی که راه اندازی یک جدید دولتی و خصوصی کنسرسیوم سازمان یافته توسط کاخ سفید و وزارت انرژی و فناوری شرکت IBM.

“غلیان احساسات از بخش خصوصی (در مبارزه با coronavirus) شده است فوق العاده,” او گفت:

عمومی-خصوصی کنسرسیوم خواهد شد “از بند باز کردن قدرت از آمریکا, سوپر منابع محاسباتی” برای مبارزه با عفونت ویروسی مرگبار است ،

IBM, آمازون, گوگل, مایکروسافت, MIT, Rensselaer Polytechnic Institute, دپارتمان انرژی آزمایشگاه ملی, بنیاد ملی علوم آمریکا و ناسا خواهد بود در درجه اول منابع محاسباتی به کمک محققان کشف درمان های جدید و واکسن.

“آنها می تواند کار همراه با موسسه ملی بهداشت (NIH) و همه افرادی که در حال کار بر روی این (COVID-19 پژوهشي),” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

NIH اولیه سازمان از دولت آمریکا مسئول پزشکی و بهداشت عمومی و تحقیقات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا بر اساس چند ملیتی کنگلومرا Honeywell بلافاصله گسترش تجهیزات حفاظت شخصی عملیات تولید در رود آیلند به تولید میلیون ها نفر از اضافی N95 ماسک برای دولت ایالات متحده استراتژیک ملی ذخایر. این ماسک را پس از آن تحویل داده می شود به کشورهای مختلف است.

“این گسترش است که در حال حاضر در راه و آن را به ارائه بسیاری از مشاغل که برای دولت (رود آیلند) احتمالا حدود 500,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور گفت: کاخ سفید شده است دریافت تماس از شرکت های بخش خصوصی داوطلبانه به تولید کالاهای ضروری.

“Hanes, که باعث می شود همه چیز از پنبه و…آنها با ما تماس بگیرید و گفت: ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از ماسک است. ما تماس بگیرید امروز سر 3M, آنها در حال رفتن را فوق العاده محصولات آنها بیشتر یا کمتر در آن کسب و کار,” او گفت:, و اضافه کرد که عمده تولید کنندگان خودرو مانند جنرال موتورز و فورد هم صحبت کردیم و به کاخ سفید در مورد تولید هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید