نوجوان احساس Shafali Verma افزایش می یابد به بالا در ICC زنان T20 رتبه بندی

نو جوان, هندی, پنبه حلاجی شده احساس Shafali ورما در روز چهارشنبه افزایش یافت و به نقطه بالا در ICC زنان T20 رتبه بندی های بین المللی, روش سوارکاری در ستارگان اجرا در جریان جام جهانی اینجا.

16-year-old Verma طول می کشد بیش از نیوزیلند سوزی بیتس بود که بالای خمیر از اکتبر 2018 پس از کشتی نقطه از غرب هند کاپیتان Stafanie تیلور.

اما Smriti Mandhana تضعیف شده یک زن و شوهر از پله ششم در آخرین لیست.

ورما و انگلستان عنکبوتی که تار میتند سوفی Ecclestone را به مرحله نیمه نهایی از این رویداد به عنوان بالا رتبه خمیر و کاسه بود. هند را در انگلستان در روز پنج شنبه.

Verma مواد منفجره پنبه حلاجی شده در بالا از این جهت او را دیدم نمره 161 اجرا می شود در چهار نوبت از جمله می زند 47 و 46 برابر سریلانکا و نیوزیلند. آن را کمک به او را تبدیل به تنها دوم هند خمیر پس از پیامبر راج به بالای زنان T20I پنبه حلاجی شده رتبه بندی با توجه به ICC بیانیه.

اکلستون که در زمان هشت ویکت در چهار بازی از جمله بهترین از 3 تا 7 برابر غرب هند اولین انگلستان کاسه به شماره یک پس از آنیا Shrubsole در مارس 2016 و اولین انگلستان عنکبوتی که تار میتند در بالا پس از ورزش Hazell در ماه اوت 2015.

در میان کنندگان هند, Poonam Yadav است تا چهار مکان برای هشتم پس از یک اجرای خوب در جام جهانی است.

برخی از شجاع اجرای برنامه از سری لانکا, کاپیتان Chamari Athapaththu دیده می شود حرکت خود را از 18 به 14 نقطه برای batters.

انگلستان Nat Sciver دوباره در صفحه 10 و کاپیتان هدر شوالیه در بالای 15 برای اولین بار.

آفریقای جنوبی بازکن لورا Wolvaardt پیشرفته 23 مکان به 44 در حالی که پاکستان علیه ریاض به دست آورده 24 مکان و 48 در حالی که نیوزیلند Maddy سبز در بالا 100 پس از پیشرفت 28 اسلات.

در پرتاب’ لیست leg-اسپینرها آملیا کر نیوزیلند (تا دو مکان چهارم) و استرالیا جورج ورهم (تا نه مکان برای 10) باید ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در آخرین رتبه بندی به روز رسانی.

دیگر پرتاب کنندگان برای پیشبرد شامل جدید-توپ کاسه دیانا Baig پاکستان (تا 34 مکان برای 13th), Shashikala Siriwardena سریلانکا (تا هفت مکان برای 14), آنیا Shrubsole انگلستان (تا پنج مکان برای 17), Dane van Niekerk از آفریقای جنوبی (تا 12 مکان برای مشترک-22) و Shikha Pandey از هند (تا 23 مکان برای مشترک-22).

نیوزیلند کاپیتان سوفی Devine است که در حال حاضر تنها شماره 1 همه طفیلی پس از آمدن به این مسابقات به عنوان یک مشترک شماره 1 همراه با استرالیا همه طفیلی Ellyse پری.

هند Deepti Sharma پیشرفته است نه مکان هفتم اولین بار است که او در میان بالا 10 در همه سرآمد ” لیست پس از حرکت نیز تا به 53 میان batters.

استرالیا باقی می ماند در بالای T20I تیم رتبه بندی با 290 امتیاز و انگلستان در مقام دوم با 278.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید