دندان درآوردن مشکل آلی پالس’ تجارت

زیر پرچم ‘Nela Talli کشاورز تولید کننده شرکت (FPC) محدود برخی از زنان در حال فروش پالس در Collectorate. این پالس های تولید شده توسط کشاورزان تحت non-آفت کش های مدیریت (NPM) سیستم.

Nela Talli کشاورز تولید کننده شرکت واقع در Kohir مندل که در آن به عنوان بسیاری از 1,006 کشاورزان عضو هستند. از آنها 30 کشاورزان در حال تولید پالس تحت NPM.

مقامات منطقه روستایی آژانس توسعه (DRDO) تهیه کرده و پنج تن از خام و حبوبات از کشاورزان و آن را قادر به تولید 3.9 quintals خوب علامت+. هر دو گرم قرمز و سبز گرم پالس به فروش می رسد در نیم کیلوگرم کیلوگرم بسته است. قرمز گرم است به فروش می رسد برای ₹ 95 هر کیلوگرم پس از سبز گرم ₹ 120 در هر کیلوگرم بود. پاسخ از مردم رضایت بخش است.

این پالس ها هنوز به تایید شده توسط هر سازمان است. آن را برخی از زمان هر چند این پالس در حال رشد تحت NPM. “ما در مرحله شروع و آن را برخی از زمان به مشارکت بیشتر کشاورزان در این فعالیت است. هنگامی که مزرعه تولید و افزایش سطح ما را تا این فعالیت نیز گفت: Ch. شايد دستیار مدیر پروژه (APM) و کشاورزان و تولید کنندگان سازمان سنگرددی.

وجود دارد 119 کشاورزان تولید گروه (FPG) در منطقه و تنها یک Nela Talli کشاورز تولید شرکت ایجاد شده در منطقه که در آن 58 FPG گروه عضو هستند. هر چند در مورد ₹ 50 لاخ منتشر شد به انجام کسب و کار تحت Nela Talli FPC کسب و کار نمی تواند توسعه را به سطح مورد انتظار و دلایل ذکر شد عدم هماهنگی در دولت و در سطح منطقه. این FPC شده است تهیه کود از بازار و فروش آن به کشاورزان است. نیز از آن شده است تهیه گرم قرمز و سبز گرم از کشاورزان و فروش آنها در بازار است.

“ما هیچ دستورالعمل های روشن در مورد چگونگی ادامه. بازار منابع نیز به وضوح شناخته شده است. ما نمی توانیم تصمیم گیری در خود ما است. در حال حاضر روند به ساده کردن کسب و کار” گفت: یکی دیگر از افسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر