Telangana هنرمندان همکاری با Kalakriti گالری هنر برای هنر آنلاین حراج به علت

هنر جامعه در حیدرآباد آمده است با هم در طول مستند دوره به صورت آنلاین حراج هنر. این صندوق افزایش تلاش شامل یک نمایشگاه مجازی از آثار هنری توسط هنرمندان 30 برگزار خواهد شد بین 8 صبح در مارس 14 به 8 ساعت از 15 آوریل است. حراج همکاری بین Kalakriti گالری هنر و هنرمندان 30 حیدرآباد و درآمد حاصل از فروش این آثار اهدا به وزیر ارشد صندوق امداد (CMRF) به مبارزه COVID-19. “هنرمندان گفت: ما قصد خود را به کمک ما به درک این ایده از یک حراج” نشان می دهد Rekha Lahoti از Kalakriti گالری هنری است. او می افزاید: “این نمایش با عنوان” هنر در انزوا: هنر پشتیبانی از مبارزه با کرونا’ تکرار این واقعیت است که هنرمندان مانند هر کس دیگری نیز جدا شده اما آنها متصل می شود وقتی که می آید به ارائه آرامش در این روز دشوار است.”

Work by Sunil Lohar

ایده این است که در هنر و هنردوستان و کمک به علت. قیمت پایه از آثار هنری شروع می شود در پایین مناقصه. “ما کار خواهد کرد با قیمت مناسب; پایه خواهد بود 30 درصد کمتر از MRP قیمت. خریداران می توانند بهره مند شوند و با این نسخهها کار برای کمتر از قیمت.”

Prticipating هنرمندان

Rekha گوید که طبق ضوابط و شرایط او همکاری نه هنرمندان و نه گالری ایستادگی خواهد کرد و به کسب درآمد از فروش. حتی چک گرفته نخواهد شد و تنها DDs به نام وزیر ارشد صندوق امداد پذیرفته می شود. “ما فقط به آنها گفتم این کار باید تازه به طوری که بیشتر مردم علاقه مند در آن است.”

Chinthala Jagadish

حراج ویژگی های آثار توسط ارشد هنرمندان مانند Thota Vaikuntham, Laxman Aelay, Chippa Sudhakar و Jagadish Chintala و همچنین Sayam Bharath Yadav و Masuram Ravikanth.

جدای از این, مشترک حراج Kalakriti نیز گرفته می شود یک گام مجازی و راه اندازی خواهد شد آن گالری هنری آنلاین. Rekha نظر این یک گام مثبت نیاز به ساعت. از آنجا که مستند اعلام شد, گالری کار کرده است در این جهت. “تمام جهان در حال کار بر روی یک پلت فرم های مجازی و کاوش در مناطق. گالری آنلاین ما (Kalakritigallery.com) آغاز خواهد شد و با نشان دادن طرف دیگر نقاشی توسط مظفر علی. ما خواهد شد به طور منظم به سه نشان می دهد ما در گالری مجازی.”

پیش نمایش آنلاین حراج هنر آغاز می شود در آوریل 12 از 11:30 am

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید