Medaram Jatara که بازدید شد در حدود 1.5 کرور جانبازان گذشت بدون هیچ گونه حوادث نامطلوب به لطف هوش مصنوعی استفاده شده توسط Telangana پلیس ایالتی برای اولین بار در کشور است.

به هر جانباز که بازديد ‘Gadde’ — مکان مقدس از Godesses Sammakka و Saralamma — و بموقع ارائه ارائه خود را ‘Mokkulu’ این نقطه از نظارت و نگهداری شده است بزرگترین چالش برای نیروهای مستقر در محل رویداد انتشار DGP شدهاند.

در خط با وزیر K. چاندراسکار رائو دستورالعمل برای انجام این رویداد محبوب بدون هیچ گونه حادثه ناخوشایند مدیر کل پلیس M. Mahender ردی تصمیم به استفاده از تکنولوژی مدرن در طول Jatara در سطح مطلوب.

اول او کارگردانی آن بال مقامات و دیگر افسران ارشد به نگاه به فن آوری مورد استفاده در طول Prayag راج Kumbh Mela که اعتقاد به جذب بیشترین تعداد جانبازان و اقدامات انجام شده توسط دولت محلی اجازه می دهد تا زائران به عتبات در رودخانه گانگا.

Kumbh Mela

سپس DGP درگیر آن مقامات در مطالعه هوش مصنوعی بیش از شش ماه گذشته. در Prayag راج Kumbh Mela شهری و طبقه متوسط بالا گروه تشکیل عمده بسیاری از جانبازان در حالی که در Medaram 90 درصد از جانبازان متشکل از قبیله ای و روستایی مردمی است.

مقامات مورد استفاده قرار قبلی مربوط به تجارب محلی جمعیت مدیریت و اعمال آنها را به تکنولوژی فعلی و نصب 14 با کیفیت بالا دوربین های دیجیتال از هوش مصنوعی برای برآورد جمعیت با نظارت بر ورود و جانبازان در طول مسیر که منجر به Gaddelu’ از Jampannavagu, RTC, اتوبوس ایستاده, Orattam. همه این دوربین ها متصل شد به فرمان و مرکز کنترل’ به طور انحصاری در پلیس اردوگاه Medaram. این DGP بازدید Medaram دو بار به نقد و بررسی ترتیبات و اقدامات انجام شده در یک مقیاس بی سابقه است.

برآورد زمان

از آنجا با اطلاعات جمع آوری شده توسط هوش مصنوعی, فن آوری, جمعیت سرنوشت برآورد شده بر اساس دریافتی جانبازان و دستورالعمل داده شد و در آنجا به نقطه افسران مستقر در Jatara. این سیستم به آلارم به عنوان و هنگامی که جانبازان در یک متر مربع مساحت بیش از حد بالاتر از 3.6 جانبازان. بنابراین آن را آسان برای دولت پلیس در حفظ نظم حرکت و جلوگیری از رم-مانند حوادث.

نه تنها جمعیت و صف در محل برگزاری جشنواره اما حتی ترافیک منجر به Medaram به طور موثر تنظیم با هیچ یک نمونه از احتقان توسط allotting مسیر خاص پارکینگ که در آن نه تنها وسیله نقلیه مجاز به پارک در جاده ها. ورود و خروج نقاط از هم جدا شدند برای جلوگیری از برخورد و مغازه داران و فروشندگان داده شد محل مشخص به راه اندازی کیوسک. همه دست آمده بود مشغول به کار در هماهنگی با دیگر بال از دولت.

شاداب با موفقیت دولت مقامات پلیس گفت که تکنولوژی مشابه و روش خواهد بود مستقر برای آینده جشنواره مانند Bonalu و Ganesh غوطه وری که جذب جمعیت عظیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی