به طور موقت غیر متمرکز سبزی بازار تنظیم شود تا در Hubballi

وزیر بزرگ و متوسط و صنایع و منطقه مسئول Jagadish Shettar گفته است که مراحل گرفته شده برای راه اندازی موقت غیر متمرکز سبزی بازار و مراحل را نیز گرفته شده برای ارائه اقلام مواد غذایی در افراد آستان.

صحبت به presspersons در اینجا پس از بازرسی ترتیبات ساخته شده به صورت موقت بازار در نهرو ورزشگاه و APMC حیاط در Amargol نزدیکی Hubballi آقای Shettar روشن است که وجود دارد هیچ محدودیتی در حمل و نقل از اقلام مواد غذایی و سبزیجات است.

او گفت که متمرکز بازار منجر به تعداد زیادی از مردم با تجمع در یک مکان شکست هدف از مستند.

“برای غلبه بر این مشکل فضاهای باز و playgorounds شناسایی شده اند در 82 بخش از Hubballi Dharwad شهرداری شرکت. به عنوان بسیاری از 182 خرده فروشی سبزی فروشندگان خواسته خواهد شد را فشار چرخ و وسایل نقلیه به خیابان ها در هر بخش. این کمک خواهد کرد جلوگیری از مردم را از رفتن به بازار. به طور مشابه, خرده فروشی, مواد غذایی و تجار خواسته شده است برای ارائه اقلام مواد غذایی به درب خانه از ساکنان” او گفت:.

وزیر گفت که درخواست تجدید نظر به مردم برای حفظ فاصله ایمن از دیگران به نفع سلامت خود را. آنها باید درک اهمیت این 21 روز مستند به دستور نخست وزیر و همچنین تحمیل بر خود به خود محدودیت.

او گفت که از روز شنبه وجود خواهد داشت بیشتر محدودیت در حرکت مردم و فقط یک نفر از یک خانواده باید برای خرید کالاهای ضروری. او به دادگاه تجدید نظر به مردم برای همکاری با دولت در اجرای 21-day مستند به طور موثر.

قبل از آن در حالی که بازرسی ترتیبات در APMC حیاط آقای Shettar دستور مقامات مختلف نقاط ورود و خروج برای ورود و خروج از کشاورزان و خرده فروشی و عمده فروشی بازرگانان. “در حالی که مهم این است که فروشندگان به جمع شدن در یک نقطه از آن است که به همان اندازه مهم برای خریداران به عمل اجتماعی فاصله,” او گفت:.

هیچ تازه موارد

وزیر توضیح داد که هیچ تازه موارد COVID-19 عفونت در این منطقه به غیر از این تنها مورد گزارش شده تا کنون و بیمار بیش از حد بود که پاسخ خوبی به درمان است. او همراه بود MLA Arvind Bellad معاون Commisioner Deepa Cholan پلیس کمیسر R. Dileep, سرپرست پلیس Vartika Katiyar شهری کمیسر Suresh Itnal و مقامات دیگر است.

هیچ اجتماعی فاصله

در ضمن با وجود نشانه نشان می دهد که مردم باید به دنبال اجتماعی فاصله و همچنین درخواست های مکرر توسط پلیس, مردم به سختی آنها را به دنبال در نهرو ورزشگاه ایستگاه های اتوبوس و مکان های دیگر که در آن بازارهای موقت راه اندازی شد توسط دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید