ده COVID-19 موارد گزارش شده از یک بنگلور محل

هجده COVID-19 موارد مثبت گزارش شد در روز پنج شنبه در کارناتاکا و نه نفر از آنها از یک کار مستعمره در Vidyajyothinagar, Hongasandra ward, در بنگلور. همه آنها را مخاطبین اولیه از بیمار-419 54 ساله مهاجر کارگر در همان کلنی که تست مثبت در روز یکشنبه است.

این Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) در حال حاضر مهر و موم شده این منطقه که بیش از 500 خانه جدا از موقت میریزد روی زمین خالی که در آن کارگران ساخت و ساز در آنجا ماند.

BBMP کمیسر B. H. آنیل کومار گفت مدنی بدن مطلع شد نه موارد مثبت اواخر چهارشنبه شب و که آنها بلافاصله تخلیه و آزمایش ثانویه مخاطبین ساکن موقت میریزد وجود دارد. “نه از 23 اولیه تماس آزمایش مثبت است. باقی مانده 14 تحت قرنطینه. به عنوان بسیاری از 162 ثانویه مخاطبین اند ترسیم شده است و آنها در حال نظارت. آنها را تحت قرنطینه پس از آزمون نتایج از,” او گفت:.

ارشد BBMP رسمی گفت: مجاورت شده بود sanitised و مهر و موم شده. “ما هنوز در تلاش برای تعیین منبع ویروس است. آنها ممکن است در تماس با افراد بیشتر و از این رو ما انجام می دهند درب-به-درب مبارزات و نظارت تلفن” یک مقام گفت.

درب-به-درب نظرسنجی

MLA برای Bommanahalli Satish ردی گفته هندو, “آشا کارگران در حال انجام یک درب-به-درب نظرسنجی. خوشبختانه, آن را به یک بن بست در یک طرف از حل و فصل و در طرف دیگر وجود دارد یک طوفان آب تخلیه. این محدود به جنبش مردم است.”

در همین حال منابع در بنگلور مترو راه آهن شرکت با مسئولیت محدود. گفت: آنها در روند شناسایی ساخت و ساز کارگران برای تعیین اینکه آیا آنها قبلا کار می کرد با هر Namma مترو پیمانکار است.

روز چهار شنبه در یک بیمارستان خصوصی در ایران لغو شد و تسهیلات مهر و موم شده بود توسط بنگلور شهری منطقه دولت به اتهام عدم اطلاع رسانی دولت از این پس مشکوک به COVID-19 مورد که پس از آزمایش مثبت (P – 419). چند کارکنان بیمارستان نیز برابر شده است.

Bharati R. ساکن Hongasandra گفت: آنها نگران این وضعیت است. “ما با بمباران این خبر همه از ناگهانی. خوشبختانه هنوز بسیاری از مردم رفتن به آن بخش از منطقه که در آن مرده, پایان, اما, این ترس وجود دارد که پس از آن بود غیر منتظره و بسیاری از موارد در یک بار” او گفت:.

جدا از نه مورد در یک محل یک مورد مثبت گزارش شد در بنگلور. دو مورد هر گزارش شده در ویجیپورا, Hubballi و مندیا در حالی که یک مورد هر گزارش شده از Kalaburagi و Dakshina کانادا مناطق. در حالی که تماس با ردیابی برای بیماران در ویجیپورا در راه است, با سایر بیماران در حال تماس از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت زودتر. تعداد کل COVID-19 موارد مثبت در کارناتاکا می ایستد در 445.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>