ده کریکت فیلم های مستند در, YouTube, Netflix و آمازون نخست به شما در حفظ و رو در طول مستند

گم شده کریکت زندگی می کنند? یک مجموعهای از کریکت فیلم های مستند در جریان سیستم عامل برای کمک به کشتن خستگی در خانه. در لیست ما کشیده در هیچ منظور خاص — وجود دارد مقدار زیادی از کارائیب استعداد IPL عمل و نادر, پشت صحنه فیلم های مختلف اتاق پانسمان.

تب کریکت: سرخپوستان بمبئی

Cricket Fever: Mumbai Indians

تب کریکت: سرخپوستان بمبئی

جریان در: Netflix

گرسنگی از IPL عمل ؟ این هشت قسمت Netflix سری منتشر شده در سال گذشته به شرح زیر اقبال IPL موفق ترین و ثروتمندترین حق رای دادن سرخپوستان بمبئی در سال 2018 شود. با شروع از حراج است که قبل از آن یک تلویزیون خدمه نادر داده است تصویب به اتاق پانسمان از پس مدافع عنوان قهرمانی. به عنوان شما بطور منظم احساس این مسابقات شما را وادار به سوار شدن احساسات بازیکنان و طرفداران در طول غیر منتظره ای فصل دشوار است. سازمان دیده بان بازیکنان دست و پنجه نرم کردن با مسائل از فرم انتظارات از طرفداران رسانه تعهدات و بیشتر. چه خارج از غرفه است که این قطعه از بازیکنان re-بازدید از خانه های خود و زمینه های که در آن آنها سقوط در عشق با این بازی.

مارک یک شورشی

جریان در: یوتیوب

سیاسی ترین مستند در این لیست است. در میان آنها دو دهه ورزشی جداسازی با توجه به آپارتاید آفریقای جنوبی مخفیانه برگزار می شد در اوایل 1980s با جهان بالا اطفال به بازی یک سری از غیر رسمی ها در کشور شناخته شده به عنوان “شورشی تورهای”. با جهان به شدت مخالف وحشیانه رژیم آپارتاید این بود که همیشه سختی های تماس برای اطفال به تور وجود دارد. “مارک شورشی” با تمرکز بر بحث برانگیز ترین از کسانی که تور با غرب هند بازیکن در سال 1983.

پول وسوسه انگیز بود اما در حالی که بسیاری از بالا ستاره کاهش یافته است, کسانی که در زمان طعمه ساخته شده بودند به پشیمانی تصمیم خود را تا این روز است. “مزدوران” در خانه “افتخاری سفید پوستان” در یک کشور دیگر غرب هند بازیکنان که سفر از جمله کالین باغچه لارنس رو و آلوین Kallicharran بازگشت به خانه عمر ممنوعیت توسط West Indies cricket board. بسیاری از بازیکنان مانند دیوید موری, شکست در زندگی, مواد مخدر و انزوا.

آزمون: یک عصر جدید برای استرالیا تیم

Still from ‘The Test’

هنوز از ‘آزمون’

جریان در: آمازون نخست تصویری

این تازه منتشر شده هشت بخش مستند به شرح زیر استرالیا تیم مردان بیش از 18 ماه پس از Sandapapergate جنجال در سال 2018 که منجر به ممنوعیت برای دو تا از بهترین ضربه استیو اسمیت و دیوید وارنر و تیم شهرت در ژنده پوش. خدمه فیلم می شود دسترسی بی سابقه به استرالیا, اتاق پانسمان است که نشان می دهد آسیب پذیری و خلق و خو از بازیکنان و مربیان به عنوان آنها را از طریق یک دوره دشوار است. سر مربی جاستین لانگر می شود سخاوتمندانه اعتبار به عنوان او به ما از طریق تیم تصویر بازسازی ورزش. تولید کردم اسکریپت آنها می خواستند با استرالیا حفظ 2019 خاکستر و برنده شدن (برگشت) برخی از تحسین در طول راه.

 

عبور از خط

جریان در: یوتیوب

در حال حاضر اجازه دهید به عقب به آنچه که واقعا اتفاق افتاده در طول Sandpapergate. “عبور از خط” یک قسمت مستند در استرالیا تست تور آفریقای جنوبی در 2017-18 مسلما یکی از زشت ترین سری در حافظه اخیر برای آن مجادلات. حتی قبل از رسیدن به توپ-دستکاری رسوایی ما تا به حال پله درگیری بین دیوید وارنر و Quinton de Kock, Kagiso Rabada شانه barging استیو اسمیت, وارنر mouthy ارسال به AB de Villiers, و بیشتر. وقتی که میزبان رسانههای گیر استرالیایی با استفاده از کاغذ سنباده برای تغییر وضعیت توپ خراب کردن تا به حال آمار فن. این مستند هر چند مصاحبه با پیشرو مفسران بر تیم استرالیا سمی فرهنگ و برنده شدن در همه هزینه ها رویکرد است که هزینه آنها عزیز است.

لارا

16-21 Apr 1994: Sir Gary Sobers of the West Indies congratulates Brian Lara also of the West Indies for his record 375 runs during the Fifth Test match against England at the Recreation Ground in St John's, Antigua

16-21 May 1994: آقا Gary Sobers از غرب هند تبریک برایان لارا نیز از غرب هند برای خود رکورد 375 اجرا می شود در پنجمین مسابقه تست در برابر انگلستان در تفریح زمین در سنت جان, آنتیگوا | عکس های اعتباری: بن ردفرد

جریان در: یوتیوب

برایان لارا سال 1994 آغاز شد و با اتومبیل خود در حال سرقت اهل ترینیداد و به پایان رسید با او شکستن رکورد جهانی برای بالاترین نمره آزمون (375) بالاترین کلاس اول نمره (501) و با جهان مایل یک قطعه از او (کوچک رحمت که selfies وجود نداشت پس از آن). این یک بخش انگلیسی تولید به شرح زیر لارا حرکات از خانه سری در برابر انگلستان در سال 1994 که در آن او را شکست کارنامه آزمون خود را پرکار شهرستان نجومی با Warwickshire جایی که او به ثمر رساند قرن ها برای تفریح و همچنین زمانی که رفتن نبود به عنوان بسیار سرگرم کننده با گردباد رسانه تعهدات تاییدیه های تجاری دیگر تعهدات و گیج کننده سفر. خدمه همچنین بازدید از روستای خود در نزدیکی سانتا کروز و مربیگری روی لئامت دادن با محروم سیاه و سفید کودکان و نوجوانان در سووتو در مدت کوتاهی پس از آپارتاید برداشته شد در آفریقای جنوبی.

هند در مقابل پاکستان: خفاش و توپ جنگ

The Chennai crowd giving a standing ovation to Pakistani players as they go on a victory lap after beating India in the first test match at Chepauk Stadium on January 31, 1999

چنای جمعیت به تشویق ایستاده برای بازیکنان پاکستانی را به عنوان آنها در یک victory lap پس از ضرب و شتم هند در اولین مسابقه تست در Chepauk ورزشگاه در تاریخ 31 ژانویه سال 1999 | عکس های اعتباری: N_BALAJI

جریان در: یوتیوب

از زمین خرابکاری به مارها تیم پاکستان تا به حال انواع و اقسام تهدیدات امنیتی پرتاب آنها را زمانی که آنها وارد هند در سال 1999 برای اولین تست تور از کشور از سال 1987.این یک بخش مستند می رود پشت صحنه های از خطر ناک دو سری تست شروع با cliffhanger در چنای یاد پاکستان فرار از زندان به دنبال ایستاده اند. تنها یک فیلم خارجی خدمه می تواند waded از طریق مو-تقسیم بوروکراسی برای به دست آوردن دسترسی برای مهمان, اتاق پانسمان و احزاب خصوصی. این سری بر خلاف قبلی تورهای چیزی جز کسل کننده و نه این فیلم مستند است.

آتش سوزی در بابل

جریان در: یوتیوب

در اینجا ما دوباره. یکی دیگر در غرب هند? این دلیل است که آنها فقط پس خونین در یک زمان. اگر شما نوع همیشه به دنبال بازگشت مشتاقانه در انتظار جهان فروشان, این, احساس خوب, فیلم مستند است برای شما. آتش سوزی در بابل آغاز می شود به عنوان یک سیاسی-اجتماعی تاریخ West Indies cricket, مجموعه ای در برابر پس زمینه سیاه و سفید ظلم و ستم در 1970s. پس از وحشتناک تور استرالیا در 1975-76 – نژادی, سوء استفاده از جمعیت اضافه کردن توهین به چندین آسیب – Clive لوید پیشاهنگی جزایر برای وحشتناک ترین سریع پرتاب کنند و برای 15 سال غرب هند هرگز از دست دادن یک سری تست. چند West Indian legends بحث ما از طریق آنچه که آنها را در نزدیکی شکست ناپذیر برای نزدیک به 20 سال و جواب ناراحت کننده سوال که آیا خود را intimidatory تاکتیک کاهش یافت و در روح از این بازی است.

Botham: افسانه ’81

20 Jul 1981: Ian Botham of England hooks Geoff Lawson of Australia for four on his way to 149 not out during the third Test match at Headingley in Leeds, England

20 Jul 1981: ایان Botham انگلستان قلاب جف لاوسون از استرالیا به صورت چهار در راه خود را به 149 نه در سومین مسابقه تست در Headingley در لیدز انگلستان | عکس های اعتباری: Adrian Murrell

جریان در: یوتیوب

این بی بی سی یک-بخش نشان می دهد می رود پشت فرقه از ایان Botham با تمرکز بر روی تک دست کنترل 1981 خاکستر سری در خانه. در کمتر از پنج سال پس از اولین بازی خود برای انگلستان Botham حرفه ای آمده بود یک دایره کامل. کاپیتانی خود درس یک کابوس بود برای او و زمانی که فرم خود را سقوط او شد رها از رهبری میدوی از طریق 1981 سری. که راه اندازی شد آغاز “Botham خاکستر” با Headingley معجزه او بود نان انگلستان بیش از همه دوباره. مشاهیر و سیاستمداران از ویژگی های اینجا از جمله جان, عمده, التون جان, Mick Jagger, Stephen Fry. این برنامه همچنین می رود, پشت صحنه, چگونه خود را از ستاره شدن رو به او قرار داده و فشار بر خانواده اش و چگونه او به بازگشت به جامعه با صندوق جمع آوری پیاده روی به سمت leukaemia پژوهش است.

Viv ریچاردز: پادشاه کریکت

Viv Richards

Viv ریچاردز

جریان در: یوتیوب

شما هرگز نمی تواند بیش از حد خسته از تماشای آن با تکبر راه رفتن از ویو ریچاردز با یا بدون خفاش. این کانال 4 سال 1985 مستند منتشر شد که پادشاه Viv در اوج خود بود و اخیرا گرفته شده بیش از غرب هند کاپیتانی خود درس از کلایو لوید. همراه فیلم نادر بین المللی کریکت در کارائیب در 1980s شما همچنین می توانید برای دیدن ریچاردز رفتن به ساحل کریکت ریشه در آنتیگوا رانندگی پایین بزرگراه در انگلستان در هنگام بازی برای, Somerset پیوند با یکی از بهترین آمپول ایان Botham در گردهمایی های اجتماعی.

کریکت در 80s در: Rookies های شورشیان رنسانس

جریان در: یوتیوب

عید مجموعه, استاندارد طلا کریکت پوشش در 1970s با تشکر از کری پاکر را سری جهانی کریکت. برخی از بهترین فیلم آرشیوی از کریکت می آید از آن کشور بنابراین شما می توانید انتظار استانداردهای بالا از فیلم های مستند بیش از حد. Rookies های شورشیان… به شرح زیر کریکت استرالیا ترین پر سر و صدا, دهه, که در آن آنها رنج می برد خود را در طولانی مدت شکل رکود در تاریخ, با توجه به ناگهانی خروج از بزرگان مانند گرگ Chappell و دنیس Lillee به بازنشستگی و یک میزبان از حاشیه بازیکنان به یک شورشی تور آفریقای جنوبی, کاپیتان های کیم هیوز که برای آنها خدمت ممنوعیت. کاپیتان الان مرز و مربی باب سیمپسون هدایت جوان جانبی از طریق آب متلاطم و به عنوان دهه باد کردن آنها را بلند 1987 جام جهانی و ترش انگلستان 4-0 در سال 1989 خاکستر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید