هندی پنبه حلاجی شده افسانه Sachin Tendulkar خواهد شد که مربیگری Ponting یازدهم در Bushfire کریکت باش تا به خواست هواداران به کمک مالی سخاوتمندانه به پشتیبانی استرالیا تحت تاثیر یک “فاجعه بار” در تابستان.

از سپتامبر سال 2019 استرالیا مبارزه یک bushfire بحران که ادعا کرده حداقل 33 زندگی انسان است و میلیون ها نفر از حیوانات.

Tendulkar همچنین نشان داد سابق استرالیا سریع کاسه برت لی بود مجرا برای دخالت خود را در روز یکشنبه بازی خیریه برنامه ریزی شده بود در محل اتصال بیضی در ملبورن.

“من دریافت یک پیام از برت لی” Tendulkar به نقل از به نقل از کریکت.com.au. “برت گفت که کوین (Roberts, کریکت استرالیا را اجرایی) می خواهم به در تماس با شما.

“این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. از لحظه ای که از من خواسته شد من گفت: “بله من بیش از خوشحال به اینجا می آیند'” او اضافه شده است.

Tendulkar یکی از بزرگترین مورد در کریکت تاریخچه و مسلما معروف ترین شکل بازی تولید کرده است همچنین گفت که او تا به حال منتقل شده است و توسط ویرانی ناشی از هر دو نفر و حیات وحش توسط bushfires در ماه های اخیر.

“این یک هشدار دهنده وضعیت آن را فاجعه بار — که کتمان حقیقت” گفت: Tendulkar. “شما می بینید تعداد زیادی از زندگی را تحت تاثیر قرار نه تنها انسان بلکه حیات وحش است که گاهی اوقات مردم نمی صحبت کردن در مورد. که به همان اندازه مهم است.

“من خیلی خوشحال هستم که اینجا هستم در هر راه برای حمایت از علت به جمع آوری پول,” او اضافه شده است.

Yuvraj Singh, که بازی 40 آزمون و 304 ODIs در یک حرفه ای بین المللی که میرسد از 17 سال خواهد بود بخشی از Gilchrist XI. این flambouyant رسد که معروف ضربه استوارت گسترده برای شش متوالی sixes در سال 2007 جهان T20 خواسته شد اگر او امیدوار به تکرار آن شاهکارهای روز یکشنبه.

“من نمی دانم اگر من قادر خواهید بود به ضربه در لحظه” سینگ خندید.

“من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به بازی سریع پرتاب…امیدوارم (لی) است نه بولینگ 150kph در این لحظه… اگر او بولینگ 150kph من فکر می کنم من خواهید بود در غیر مهاجم پایان,” او اضافه شده است.

Ponting یازدهم: Matthew هیدن, جاستین لانگر ریکی Ponting (c) Elyse Villani, برایان لارا, قمر, Litchfield, براد Haddin (هفته), برت لی, وسیم اکرم (ص) دن مسیحی لوقا Hodge. مربی: Sachin Tendulkar

Gilchrist یازدهم: آدم Gilchrist (c & wk), Shane واتسون براد هاج, Yuvraj Singh, Alex بلکول اندرو Symonds, کورتنی والش نیک Riewoldt پیتر Siddle, فواد احمد (یکی بیشتر اعلام خواهد شد). سرمربی: تیم پین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی