دو تا از بزرگترین نامها در جهان کریکت — افسانه ای Sachin Tendulkar و غرب هند برایان لارا — یک بار دیگر خواهد بود تا در برابر یکدیگر برای یک علت نجیب.

دو قهرمان بازیکنان برخورد خواهد شد در برابر هر یک از دیگر در بازی افتتاحیه ‘Unacademy ایمنی جاده جهان سری یک T20 مسابقات که هند افسانه را در غرب هند در افسانه Wankhede ورزشگاه در اینجا در مارس 7.

به عنوان در سری برنامه های منتشر شده در روز پنج شنبه در مجموع 11 بازی برگزار خواهد شد در این مسابقات است.

این مجموعه را از ویژگی های برخی از نام های بزرگ در کریکت از هند و استرالیا و سریلانکا غرب هند و آفریقای جنوبی مانند Tendulkar, Ganesh raina vijay Yuvraj Singh, زهیر خان برایان لارا Shivnarine Chanderpaul برت لی براد هاج Jonty رودز Muttiah Muralitharan, Tillakaratne Dilshan و Ajantha Mendis.

با توجه به برگزارکنندگان این مجموعه با هدف ایجاد آگاهی در مورد ایمنی جاده.

دو تا از این 11 بازی برگزار خواهد شد در Wankhede چهار در ماهاراشترا انجمن کریکت ورزشگاه در پونا چهار در DY Patil ورزشگاه در بمبئی نو و نهایی بازی برگزار خواهد شد در Brabourne ورزشگاه در اینجا در مارس 22.

پونا برگزار خواهد شد دو هندوستان مسابقات (در مقابل آفریقای جنوبی افسانه در 14 مارس و استرالیا افسانه در 20 مارس) در حالی که Wankhede و DY Patil میزبان یک مسابقه در هر برنامه شامل میزبان تیم.

هند Legends رهبری Tendulkar خواهد شد بازی در برابر سریلانکا افسانه در DY Patil در مارس 10.

سابق هند کاپیتان Sunil Gavaskar است کمیسر سری و بازی آغاز خواهد شد در 7 بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی