تنیس | سرخپوستان خوش آمدید بازیکن صندوق امداد

این نواک جوکوویچ-رانده ابتکار به آمده تا با یک بازیکن صندوق امداد برای کمک به کاهش-رتبه بندی بازیکنان تنیس که خیره در ماه صفر درآمد به عنوان یک تسکین برای یک دسته از سرخپوستان.

جوکوویچ است که ATP بازیکن شورای رئیس جمهور نوشت: به بازیکنان دیگر به تازگی به ترتیب برای پول گلدان است که به طور بالقوه می تواند تولید بیش از 4 میلیون دلار از طریق کمک از بالا, ستاره های درآمد.

صندوق پیشنهاد شده است برای کمک به کسانی که تک بازیکنان در رتبه 250-700 براکت. ATP کنار گذاشته 1 میلیون دلار به این صندوق است و برنامه ریزی برای کمک به کسانی که رتبه از 150 تا 400.

Manish Sureshkumar.

به طور کلی هدف این است که برای ارائه $10,000 برای هر بازیکن است. هند در حال حاضر شش نفر از بازیکنان در رتبه بندی بین 150 تا 700. “این یک چیز بزرگ برای بازیکنان مثل من” گفت: Manish Sureshkumar رتبه 642. “$10,000 مقدار قابل توجهی. من آرزو می کنم آن است که توسعه یافته برای بازیکنان زیر 700 و همچنین”

جهان شماره 281 Sasi کومار Mukund در حالی که استقبال از این حرکت احساس کردند که باید معیار انعطاف پذیر تر می شود.

“این یک شروع خوب است اما معیارهای رتبه بندی به نظر می رسد خودسرانه از 700 به 900. این ناعادلانه است به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسی رتبه 249 و کمک مرد رتبه 251.

“نیز وجود دارد تفاوت در سطح بازیکنان که رتبه بندی می شوند. حتی اگر ما می تواند به کاهش $1000 یا 2000 دلار و نگه داشتن آن در $پیدا 7000-8000 و افزایش تعداد بهره برداران آن بهتر خواهد بود. اما این یک سیاست خوب و همیشه می تواند بر بهبود” گفت: Mukund.

این پیشنهاد ممکن است به نفع Niki Poonacha رتبه 823 اما او امیدوار است که دولت های ملی و فدراسیون تنیس را یک نشانه است. “این واقعا خوب است که ATP و بازیکنان در حال تلاش برای کمک به. بنابراین ممکن است دولت و محلی کشور تنیس روی بدن حاکم می تواند کمک به بقیه از ما.”

در حالی که زنان و تور است و در عین حال به آمده تا با یک پلان جامع Ankita Raina رتبه 163 احساس کردند که ATP را حرکت بود و یک پیام مهم در تضمین این که بازیکنان هنوز هم اعتقاد آنها می تواند زندگی را از بازی تنیس.

“این فوق العاده است که آنها آمده اند تا با این” Ankita گفت. “این WTA نیز انجام آن بیت. آنها باید مسترد سه سال هزینه ثبت نام و دریافت $1950.

“همه از این است که کمک به ما در مقابله در یک سطح روانی بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>