تنیس | ITF مسائل دستورالعمل برای پست-همه گیر حوادث

هیچ تکان دادن بدون گرفتن هیچ, های, بدون امضای!

خوش آمدید به آنچه در دنیای تنیس می تواند مانند نگاه هنگامی که دولت محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس برداشته شده است.

روز جمعه فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) صادر شده و مجموعه ای از دستورالعمل ها به صورت محلی و در سطح ملی مسابقات.

“آنها تاکید کنیم که تصمیمات اتخاذ شده توسط دولت را مقدم و تنیس (یا رقابتی یا تفریحی) باید نمی توان تا زمانی که دولت به اندازه کافی آرام هر گونه محدودیت است که در حال حاضر در محل گفت:” یک ITF بیانیه.

دستورالعمل عبارتند از: ورود در سالن در حال حاضر لباس و ترک بلافاصله بعد از بازی. “آیا استفاده از قفل اتاق یا دوش می گوید:” ITF.

ماسک ها پوشیده می شود در حالی که خارج از دادگاه بازیکنان و مسئولان باید با حفظ حداقل دو متر بین هر یک از دیگر و از دست دادن ممنوع می باشد.

هر بازیکن خواسته است برای استفاده شخصی و مجموعه ای از توپ — به طور جداگانه و شماره. توپ پسران و دختران به پوشیدن دستکش در حالی که در تغییرات بازیکنان باید در اطراف طرف مقابل از net.

بازیکنان نیز دلسرد از امضای امضا گرفتن عکس های سلفی و هشدار داد برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات بطری آب و یا مواد غذایی.

مسابقات نیز باید تنها بود مجرد و بازی بدون تماشاگر.

“در حالی که اقدامات زیر را مانند این اطمینان خواهد داد که خطر از COVID-19 حداقل رسیده دستورالعمل در حال روشن است که نمی توان آن را حذف کرد اما در مجموع” اضافه شده ITF.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>