تنیس | نادال باعث می شود اولین بار در Instagram زندگی می کنند نشان می دهد

این که زمان از سال زمانی که رافائل نادال است که معمولا دیده می شود غرق دندان های خود را به اروپا در فصل خاک رس و بلعیدن هر حریف در مسیر به عرفی باز فرانسوی عنوان شده است.

در عوض در دوشنبه اسپانیولی شد ساخت اولین خود را در یک Instagram زندگی می کنند نشان می دهد و به دنبال چیزی جز یک تلاش برای دریافت راجر فدرر و اندی موری که در انتظار بودند در اتاق چت به مخلوط.

موری طول می کشد یک حفاری

موری در زمان اهل تفریح و بازی حفاری با نوشتن: “این درخشان است… او می تواند برنده 52 فرانسه باز می شود اما کار نمی Instagram!”

زمانی که فدرر در نهایت پیوست نادال او به نظر می رسید بیشتر آسوده و شاد از او می خواهم که پس از ترک خوردگی نادال کد بر روی خاک رس.

“ما در? آیا ما آن را? خدای من,” او گفت:. بیش از چند دقیقه بعد دو نفر درگیر در این نوع از گفتگوی بورسی طرفداران داشته اند تنها یک نگاه اجمالی از طول نمایشگاه مسابقات و حوضچه جام.

هیجان زده

سوئیس هیجان زده بود به می دانم که نادال تا به حال برداشت راکت پس از ایندیان ولز در اوایل ماه مارس. “کامل, شما نمی قادر خواهد بود به بازی تنیس و دیگر زمانی که شما به پشت او گفت:” با خنده.

او سپس پرسید نادال “اگر شما یک righty, پس چرا شما بازی lefty?” cheekily اشاره در یک توطئه به انکار او را بیشتر به عنوان.

زمانی که نادال گفت: این صرفا “یک افسانه” فدرر به نظر می رسد خوشحال است. “پس از آن من نمی تواند قهر طبیعی است که خوب است.”

در برخی از تشویق اخبار فدرر گفت: جراحی ترمیم مفصل زانو به خوبی انجام شد.

“من تا به حال واقعا خوب شش هفته اول پس از آن همه چیز یه ذره, کندتر, در حال حاضر آن را خوب دوباره. اما من مقدار زیادی از زمان.

“پس از عمل جراحی دوم… من نمی دانم که چگونه بسیاری از شما [نادال] داشته اند… از آن آسان تر است برای بار دوم در اطراف. من نیازی به تجربه یک سوم, یک, که برای اطمینان حاصل کنید!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>