تنش و آرامش در سوریه ادلب را ادامه می آید را به اثر

سوریه ادلب منطقه آرام بود اما زمان در روز جمعه با آرامش در روسیه و سوریه حملات هوایی که زد گذشته مخالفان-برگزار محاصره در سوریه ساکنان و مخالفت با منابع گفت: پس از ترکیه و روسیه اعلام آتش بس اعلام کرد.

ترکیه و روسیه توافق کردند که به مذاکرات هسته ای ایران در روز پنج شنبه خود را رهبران دو کشور گفت: پس از مذاکرات در مسکو شامل یک درگیری است که آواره نزدیک به یک میلیون نفر در سه ماه.

ساکنان و مبارزان در منطقه گفت: اصلی خط مقدم جبهه است که باید دیده سنگین حملات هوایی توسط روسیه و سوریه جت و شدید ترکیه توپخانه و حملات هواپیماهای بدون سرنشین در سوریه بشار اسد نیروهای آرام بود ساعت پس از آتش بس به اجرا در نیمه شب.

شاهدان وجود دارد گفت: تنها پراکنده آتش از مسلسل و خمپاره و توپخانه توسط نیروهای اسد و شبه نظامیان ایرانی در برخی از خطوط مقدم جبهه در شمال غربی استان حلب و جنوب استان ادلب.

در مناطق دیگر پراکنده مبارزه شروع به فروکش فعالان گفت.

“در اولین ساعت ما شاهد یک زمان آرام از تمام جنگ احزاب” Ibrahim Al-Idlibi یک دولت در ارتباط با گروه های شورشی زمین گفت.

“هر کس آگاه است که نقض هر طرف می تواند ملاقات با یک پاسخ. اما این بسیار شکننده آتش بس.”

رسانه های دولتی سوریه گزارش نشده آخرین مذاکرات هسته ای و مخالفت با شک و تردید این امر گذشته میان انتقاد که آن را نشانی از یک اصلی ترکیه خواهان آن است که نیروهای سوریه از برداشت به لبه یک ادلب منطقه حائل توافق در سوچی میان روسیه و ترکیه در سال 2018 است.

در این زمان آنها توافق برای ایجاد یک کریدور امن در نزدیکی M4 بزرگراه اجرا می شود که از شرق به غرب از طریق ادلب و برگزاری گشت مشترک در امتداد جاده از 15 مارس.

مدیر کنترل بزرگراه ها در جنوب غرب, دو نفر از Syrias مهم قبل از جنگ شریان از شورشیان شده است هدف اصلی از روسیه حمایت کمپین در تلاش برای تقویت Syrias تحریم-آمار اقتصاد است.

به ترس از مخالفان اسد را در این توافقنامه ذکر نشده یک منطقه امن که در آن میلیون ها نفر از مردم آواره می تواند پناهگاه و از جایی که آنها می تواند به بازگشت به خانه های آنها و فرار به روسیه حمایت کردند.

“هیچ کس ذکر یک منطقه امن و یا مناطق برداشت. هیچ ديده و آن را آواره رفتن ؟ … آنها هرگز قبول رفتن به رژیم مناطق. آنچه که ما امروز شنیده است آرامش نیست” گفت: احمد رحال سابق به طور کلی در سوریه که پناهنده به مخالفت.

سازمان ملل متحد می گوید توهین آمیز است بی خانمان نزدیک به یک میلیون نفر بزرگترین خروج از نه سال جنگ.

“این نتایج متوسطی در مقایسه با تجمع عظیم در نیروهای ترکیه در امتداد مرز و در داخل سوریه” رحال گفت با اشاره به بیش از 15000 که نیروهای مخالف سوریه منابع می گویند آنکارا آورده بود در به توقف پیشرفت های عمیق به استان ادلب توسط روسیه حمایت کردند.

شده اند وجود دارد چند بس بیش از یمن است. آنها پس از سقوط روسیه-حمایت نیروهای فشار حملات خود را به دست آورد و به زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>