تنش فوران در A. Rangampet بیش از دفن Covid قربانی

لحظه زمان بودند شاهد در Arepalli Rangampet روستای میدهد مندل در Chittoor منطقه در روز جمعه بیش از حرکت به دفن بدن از یک فرد فوت شده از Covid-19 در تیروپاتی. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه بزرگ پس از پلیس بود و بسیج برای خنثی کردن تنش است.

اعتراض ظاهرا در دو زمینه یکی در دفن بدن یک فرد محلی هر چند او در اثر این ویروس کشنده در دور تیروپاتی شهر. ترس ساکنان شده و ملتهب درخواست از دولت برای تجدید نظر در تصمیم خود در احتمال تصمیم باعث عفونت گسترده در مجاورت. دوم, دفن بدن نزدیک به پمپ خانه می تواند منجر به آلودگی آب بدن. آنها همچنین اشاره کرد که کلینی سد مخزن حمل آب به تیروپاتی شد خطرناکی نزدیک به نقطه انتخاب شده توسط مقامات.

آن را در این دوقلو اساس که روستاییان مسدود مسیر با خرد سیاهههای مربوط به درخت و درختچه خاردار. تریلر تراکتور نیز پارک شده در وسط جاده برای جلوگیری از آمبولانس حمل جسد از عبور بیش از به روستا. به عنوان موضوع تا به حال بالقوه به تشدید محلی در مقابل غیر محلی موضوع مقامات را به عمل و به نقطه ای. کارکنان سعی در متقاعد کردن روستاییان است که آنها تنها به دنبال قوانین گذاشته در Covid پروتکل و اقدام به عنوان در هر دستورالعمل از مقامات منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>