تنش غالب به صورت مختصر در حالی که در Moravapalle روستای B. Kothakota مندل در نزدیکی مدنپلل روز یکشنبه بعد از ظهر هنگامی که یک گروه از حدود 30 جوانان بنا به گزارش زمان به بازی کریکت هجوم درخواست تجدید نظر از محلی مقامات درآمد به همکاری با Janata حکومت نظامی مطرح برای مبارزه با COVID-19 علاوه بر گفته بدرفتار با رسمی.

با توجه به اطلاعات Tehsildar B. Kothakota مندل هری کومار شد بازرسی روستاها به نظارت بر Janata مقررات منع رفت و آمد. اطلاعات زیر که جمعیت عظیمی جمع شده بودند در Moravapalle ایجاد کرد برای حضور در مراسم رسمی در سمت چپ برای ایجاد به موقع جمع آوری و برای حفظ فاصله اجتماعی. زمانی که این مقام رسیده روستا همراه با یک زن و شوهر از درآمد کارکنان او در بر داشت یک گروه از جوانان در حال بازی کریکت در نزدیکی یک جای خالی.

زمانی که آقای کومار خواسته جوانان به پراکنده دومی گفته زبان سوء استفاده می شود و بنا به گزارش مرعوب او را به ترک محل. ناراحت رسمی گزارش این موضوع به پلیس محلی در ب Kothakota. توسط یک پلیس با عجله به روستا و جوانان پراکنده. به عنوان روستای تحت ‘Janata حکومت نظامی’, پلیس مجبور به بازگشت بدون هر گونه تحقیق بیشتر.

آقای کومار به رسانه ها گفت که جوانان با استفاده از زبان توهین آمیز pained او بسیاری هنگامی که او ساخته شده یک درخواست با آنها به همکاری با Janata مقررات منع رفت و آمد. “چند تن از آنها دانشجویان مهندسی. من گزارش این موضوع به پلیس” او گفت:.

زیر بازرس از B. Kothakota تایید قسمت گفت که به عنوان و هنگامی که اطلاعات رسیده بود او را از Tehsildar پلیس پرسنل با عجله وجود دارد اما با دیدن پلیس جوانان فرار کرد. این موضوع می تواند بیشتر به نگاه این افسر پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی