تنش شعله ور شدن به عنوان حامیان معترضان صورت خاموش در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران در مواجهه با معترضان فریاد “Black Lives Matter” روز شنبه در تولسا به عنوان رئیس جمهور برگزار شد اولین کمپین تجمع در ماه در میان عامه نگرانی در مورد کوروناویروس و ترس است که این رویداد می تواند منجر به خشونت در پی کشتار مردم سیاه و سفید توسط پلیس.

بعد در شب یک گروه از مردان مسلح شروع شد و پس از معترضان. هنگامی که معترضان مسدود تقاطع یک مرد با پوشیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیراهن رو از یک کامیون spattered آنها را با اسپری فلفل. پلیس بعد از مستقر محرک گاز و سعی کنید به گروه پراکنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار جمع آوری شده در داخل 19,000-صندلی BOK مرکز برای آنچه که تصور می شود بزرگترین رویداد داخل سالن در کشور از محدودیت برای جلوگیری از COVID-19 ویروس مارس آغاز شد. بسیاری از رئيس جمهور حامیان نیست با پوشیدن ماسک با وجود توصیه مقامات بهداشت عمومی برای حفظ coronavirus از گسترش. برخی از شده بود معترضان در نزدیکی محل از اوایل در هفته است.

میزان مشارکت در این تجمع که کمتر از مبارزات انتخاباتی پیش بینی شده با یک نوار زیادی از اتاق ایستاده در ورزشگاه کف و صندلی های خالی در بالکن. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در یک تجمع در خارج از ورزشگاه در یک محیط قد موانع فلزی اما این رویداد به طور ناگهانی لغو شد.

Protesters are kept back by members of the Oklahoma National Guard at 6th St. and Dever Ave. on the perimeter of President Donald Trump's campaign rally at the BOK Center Saturday, June 20, 2020

معترضان در حال نگه داشته و به عقب توسط اعضای اوکلاهما گارد ملی در 6 سنت و Dever Ave. در محیط رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در BOK مرکز چهار شنبه, ژوئن 20, 2020 | عکس های اعتباری: AP

 

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفته معترضان مانع از رئیس جمهور حامیان از ورود به ورزشگاه. سه خبر مربوط به روزنامه نگاران گزارش در تولسا برای چند ساعت منجر به رئيس جمهور صحبت نمی بینم معترضان جلوگیری از ورود به منطقه ای که در آن تظاهرات برگزار شد.

در حالی که تهمت صحبت روی صحنه معترضان انجام یک کاغذ مچاله نمایندگی از او را با یک خوک پوزه. برخی در چند نژادی, گروه, عینک, سیاه, زندگی, ماده, پیراهن دیگران sported, رنگین کمان, رنگ بازوبند و بسیاری از تحت پوشش خود را به دهان و بینی با ماسک. در یک نقطه چند نفر متوقف شد به رقص به خواننده انجیل Kirk Franklin آهنگ “انقلاب است.”

معترضان مسدود شده و ترافیک در حداقل یک تقاطع. برخی از رهبران سیاه و سفید در تولسا بود گفت: آنها نگران این دیدار می تواند منجر به خشونت است. آن آمد به درگیری میان نژادی و بی عدالتی و پلیس در سراسر آمریکا و در یک شهرستان که دارای سابقه ای طولانی از تنش نژادی. مقامات گفته بود آنها انتظار می رود برخی از 100000 نفر در مرکز شهر.

نیز وجود دارد یک جریان پنهانی تنش در نزدیکی در ورودی به منطقه امن که در آن تهمت حامیان و مخالفان مربع ، چندین مرکز شهر کسب و کار سوار کردن ویندوز خود و همچنین برای جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی.

در سراسر خیابان مسلح لباس شخصی بزرگراه گشت سربازان آرد در مورد یک منطقه عملیات در یک پارکینگ بانک با ده ها تن از لباس شخصی سرباز گارد ملی.

Tulsa دیده است موارد COVID-19 سنبله در هفته گذشته و محلی در بخش بهداشت و درمان مدیر پرسید که این تجمع بود به تعویق افتاد. اما کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: این امر می تواند امن است. اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را تکذیب کرد درخواست که هر کس از حضور در داخل سالن تجمع پوشیدن یک ماسک و چند در میان جمعیت خارج از شنبه شد و با پوشیدن آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: شش عضو هیات کمک به آماده شدن برای این رویداد آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها پس از “قرنطینه روش” و نمی خواهد حضور در این تجمع گفت: تیم Murtaugh کمپین ارتباطات مدیر.

در داخل موانع کمپین بود, توزیع ماسک و گفت: ضد عفونی کننده دست نیز خواهد بود توزیع شده است و شرکت کنندگان را تحت دما را بررسی کنید. وجود دارد اما نیاز است که شرکت کنندگان با استفاده از ماسک است.

تیم از مردم با پوشیدن عینک و ماسک و دستکش و لباس آبی شد چک کردن درجه حرارت از کسانی که وارد این تجمع منطقه است. کسانی که وارد منطقه امن داده شد ماسک یکبار مصرف که بسیاری از افراد عینک به عنوان آنها را از طریق رفت دما را بررسی کنید. برخی از آنها را در زمان بعد از بررسی کنید.

این تجمع در اصل برنامه ریزی شده بود برای جمعه منتقل شد اما پس از شکایت که آن را همزمان با Juneteenth که نشانه پایان برده داری در ایالات متحده و در یک شهر است که این سایت از یک سال 1921 مسابقه مربوط به قتل عام تا زمانی که اراذل و اوباش مورد حمله قرار نژادهای ترک به عنوان بسیاری از 300 نفر کشته شدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>