تسا تامپسون: Christian Bale, بازی آنتاگونیست در ‘Thor: عشق و رعد و برق’

بازیگر نقش تسا تامپسون تایید کرده که ستاره هالیوود Christian Bale خواهد شد آنتاگونیست در استودیو مارول’ Thor: عشق و رعد و برق. بازیگر مشترک این خبر در مصاحبه با سرگرمی امشب در حاشیه HBO را Westworld فصل سه اولین رویداد.

“من خواندن اسکریپت. من نمی توانم به شما بگویم چقدر. بسیاری از هیجان انگیز پیام های متنی رد و بدل شده بین ناتالی و I. ما در حال رفتن به آن لذت ببرید. Taika نوشتن است (و) هدایت. برخی از چهره های آشنا. برخی از مردم در حال آمدن به مخلوط. کریستین بیل در حال رفتن به بازی ما تبه کار است که رفتن به فوق العاده” تامپسون گفت.

این گزارش در ماه ژانویه که بیل که پیش از بازی DC ابرقهرمان بتمن کریستوفر نولان را به شدت تحسین شوالیه تاریکی سه گانه تنظیم شده است به ساخت اولین خود را به مارول سینمایی جهان (MCU).

Taika Waititi پشت در صندلی کارگردان پس از ارائه طیف را تا سال 2017 فیلمهای Thor: Ragnarok.

Chris Hemsworth خواهد یک بار دیگر بازی Norse god Thor در حالی که ناتالی پورتمن در حال بازگشت به جین فاستر. تامپسون خواهد بود reprising او شخصیت افسانه شمال اروپا.

استودیو مارول یا پدر و مادر شرکت دیزنی هنوز رسما تایید عدل است ،

Thor: عشق و رعد و برق خواهد شد در ماه نوامبر 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>