تست بار برای هند speedsters

این بی سابقه بار برای تیم کریکت هند. در خصوص pacemen که نیاز به نظارت مستمر.

اما وجود دارد هیچ کریکت اتفاق می افتد هیچ زمینه ای هیچ ورزشگاه و حتی NCA تعطیل است.

همچنین بخوانید: هند سریع-بولینگ به حال هرگز آن را خیلی خوب

زمانی که هندی, اعضای تیم دور هستند از ملی طرف آنها با توجه به پیگیری برنامه — آن را متفاوت از کریکت به کریکت — در کنار قدرت و مطبوع مربی تیم نیک وب است.

به طور کلی طول هر روال تمرین است که سه هفته پس از آن بازیکن نگران است برای بازگشت به Webb در پیشرفت ساخته شده است. در واقع وجود دارد ثابت آنلاین تعامل بین وب و اعضای تیم.

افزایش صدمات

اما پس از آن مستندات می upend بهترین سیستم است. در واقع هنگامی که وجود دارد یک قفل کردن در NBA برای 161 روز در سال 2011 وجود دارد سنبله در صدمات زمانی که ورزشکاران بازگشت. بسیاری از آنها به سادگی مطابقت ندارد-مناسب خود بازگشت.

در مورد هند کریکت به ویژه pacemen وضعیت چالش برانگیز است برای قرار دادن در خفیف. در حال اجرا بسیار مهم است و در حالی که آنها می توانید استفاده از تردمیل, نیروهای عکس العمل زمین (GRF) هنگامی که شما اجرا در فضاهای باز وجود ندارد.

و GRF حیاتی برای توسعه قدرت و تهویه از یک کریکت.

آگاهی از موانع این خواهد بود زمانی که تیم هند-مدیریت و NCA خواهد بود هماهنگی نزدیک آنلاین.

سوخت و ساز مطبوع بسیار مهم است برای pacemen به حفظ تناسب اندام خود را و آن را به سطح بعدی. در اینجا ورزشکار می رود از طریق یک سری از تمرینات مختلف در طبیعت در جانشینی سریع.

متابولیک مسیر انرژی به خصوص مفید در ارزیابی قدرت و قلبی بهره وری از یک ورزشکار برجسته هندی, مربی گفت: به هندو.

کسی مانند هند بولینگ مربی بهارات آرون یک تست کار در نگه داشتن خود را pacemen نبرد آماده.

“سایه بازی بولینگ’

او می تواند نشان می دهد ‘سایه بولینگ’ — بولینگ با کوتاه اجرا اگر paceman نگران دارای یک باغ در خانه خود را.

سپس آرون می توانید بپرسید bowlers به تجسم بولینگ در حوزه های مختلف ضربه; این می تواند فعال کاسه به تکامل ذهنی و حتی به عنوان او باقی می ماند نبرد آماده در ذهن خود حداقل.

اضافه وزن دام

اما پس از آن این است که در یک دوره زمانی که اطفال می تواند در حالت افقی در خانه, تماشای بی پایان تلویزیون و قرار دادن مقدار زیادی از وزن.

سپس آنها را به شکل و نامناسب برای نبرد. خوشبختانه در حال حاضر دسته از هند pacemen هستند تناسب اندام آگاهانه و با ریسک بسیار بالا بعید است به سقوط به ‘اضافه وزن’ دام.

نه برای هیچ چیز است Arun تاکید عمق در سرعت بولینگ و استخر pacemen. هند کاملا چند pacemen انتظار در بال بین المللی کریکت اما متاسفانه با IPL از تصویر آنها بیش از حد خواهد بود کوتاه از مسابقه و تمرین.

برای کسانی که مانند Ishant Sharma که در آسیب مچ پا هایش در نیوزیلند مستند دوره ارائه خواهد شد زمان با کیفیت به بازیابی و بازسازی.

نگه داشتن هندی, paceman مطابقت مناسب در این دوران است که آرون بزرگترین چالش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>