حداقل 17 نفر کشته و 21 زخمی در تیراندازی یک سرباز در شمال شرقی شهر ناخون راتچاسیما در فوریه 8, سخنگوی پلیس Kissana Phathanacharoen گفت: در یک پیام ارسال به خبرنگاران گفت.

یک مقام رسمی در این فاجعه پیشگیری و کاهش خطرات در ناخون راتچاسیما گفت: حداقل 13 نفر را تایید کرد و تلفات می تواند افزایش یابد. یک آمبولانس خدمات رسمی در این شهرستان گفت: مرگ و میر بود به عنوان بالا به عنوان 20.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” گفت: دفاع سخنگوی وزارت Kongcheep Tantrawanit.

پلیس شناسایی مظنون به Jakrapanth Thomma. او تا به حال ارسال شده در Facebook صفحه در روز قبل از آن که “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه” است. او همچنین نوشته شده یک تصویر از آنچه به نظر می رسد دست خود را برگزاری یک تفنگ.

در یک نقطه و پس از تیراندازی آغاز شده بود مظنون شده “باید به من بدهید ؟” قبل از اینکه حساب خود را غیر قابل دسترس شد.

سرباز افتتاح شد آتش سوزی در مکان های مختلف در شهر است که بیش از 250 متر از بانکوک پایتخت آقای Phathanacharoen گفت.

تیرانداز بود و هنوز هم در قرن 21 مرکز خرید و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دستگیر, پلیس گفت:.

تیراندازی بازار

A person runs away from a shopping mall during a Thai soldier's shooting rampage in the city of Nakhon Ratchasima, in this still image obtained from social media video, on February 8, 2020.

یک فرد اجرا می شود به دور از یک مرکز خرید در طول یک سرباز تایلندی تیراندازی داد و بیداد در شهر ناخون راتچاسیما در این تصویر به دست آمده از رسانه های اجتماعی تصویری در فوریه 8 سال 2020 است. | اعتباری عکس: رویترز

 

رسانه های محلی نشان داد فیلم سرباز گرفتن از یک خودرو در مقابل یک مرکز خرید و شلیک یک سری از عکس های ارسال به مردم در حال اجرا است. صدای شلیک گلوله شنیده میشد در این ویدئو.

یکی از اطرافیان نشان داد یک مرد سقوط در چرخ از یک ماشین در یک استخر از خون است. معلوم بود اگر او در میان مردگان است. فیلم دیگری نشان داد حداقل چهار نفر بود که به وضوح به ضرب گلوله کشته شده است و نشان داد هیچ نشانه ای از جنبش.

Facebook فرستاده تسلیت خود را به قربانیان و خانواده های آنها و گفت: هیچ مکانی در Facebook برای هر کسی که مرتکب یا پشتیبانی از چنین جنایات.

“ما برداشته مسلح حساب از خدمات ما و کار در سراسر ساعت به حذف هر گونه نقض مطالب مرتبط با این حمله به عنوان به زودی به عنوان ما از آن آگاه شده است ،

یک زن در مصاحبه با تایلند کانال یک تلویزیون گفت که او شنیده بود شلیک شد زمانی که او بود در بازار خرید و مخفی در یک فروشگاه پوشاک با افراد دیگر قبل از فرار.

تیرانداز بود و در ابتدا به یک خانه در شهر و دو نفر کشته و قبل از رفتن به سلاح های ذخیره در یک پایگاه ارتش و گرفتن اسلحه جدید محلی, پلیس گفت:.

او همچنین در افراد در پایگاه ارتش گفتند.

هشتگهای #KoratShootingRampage و #SaveKorat شد روند در رسانه های اجتماعی در تایلند است.

عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul خواسته خود را در Facebook صفحه برای اهدای خون در چهار بيمارستان در مجاورت Korat.

ارتش Apirat Kongsompong صدور یک فرمان به صورت محلی از فرماندهان ارتش به عجله به صحنه و بررسی.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا ابراز تسلیت به خانواده های کسانی که کشته و یک سخنگوی دولت گفت.

ناخون راتچاسیما یکی از بزرگترین شهرهای در شمال شرقی تایلند برنج رو به رشد منطقه و یکی از فقیرترین مناطق این کشور از 69 میلیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی