‘Thappad تیم پشتیبانی از مبارزه بر روی صفحه نمایش خشونت مبتنی بر جنسیت

تیم Thappad, از جمله سرب بازیگر Taapsee Pannu و مدیر Anubhav Sinha را تمدید پشتیبانی خود را به طومار درخواست برای تکذیبنامهها به آن اضافه شود در فیلم های که نمایش خشونت خانگی.

این طومار آغاز شده توسط Mahika Banerji برای حقوق زنان سازمان در دستیابی به موفقیت Change.org تا کنون جمع آوری بیش از 1.27 لاخ امضا.

Taapsee به ضرب گلوله یک مفهوم تصویری برای ترویج مبارزات انتخاباتی.

“چرا ما باید مسئولیت برای ‘Thappad’ بر روی صفحه نمایش زمانی که ما یک برای مصرف الکل و بدرفتاری با حیوانات?” بازیگر می پرسد در کلیپ.

این درخواست به دنبال حمایت از وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون و هیئت مرکزی از فیلم گواهینامه (CBFC) در شناسایی صحنه های خشونت و تماس آنها را با هشدار و اعلامیه های سلب مسئولیت.

“من خوشحال هستم که ما طومار در هشدارها و تکذیبنامهها برای بر روی صفحه نمایش خشونت مبتنی بر جنسیت را دریافت کرده به شدت پاسخ مثبت. ما قویا بر این باورند که تلاش های ما در مورد آوردن ماندگار رفتاری تغییر از طریق استفاده از فرهنگ عامه و مبتنی بر جامعه اعمال خواهد شد نقش مهمی در پایان دادن به خشونت مبتنی بر جنسیت. من خوشحال هستم فیلم Thappad گرفته منجر شود. ما امیدواریم که بسیاری از فیلم بیشتر به دنبال این عمل” Sohini باتاچاریا, رئيس جمهور & مدیر عامل دستیابی به موفقیت در بیانیه ای گفت:.

32 ساله بازیگر همچنین در زمان به رسانه های اجتماعی برای ارائه پشتیبانی به درخواست درخواست CBFC آن را اجباری برای فیلم به تصویر می کشد خشونت علیه زنان به حمل تکذیبنامهها.

“هنگامی که بسیاری از فیلم های ما پر شده با misogynistic تصاویر از زنان در فیلم های مانند” Thappad ماشه وجدان جمعی ما.

“Taapsee حمایت Mahika را Change.org درخواست یک بیانیه قدرتمند برای هند صنعت فیلم به مسئولیت برای درست پیام در مسائل حیاتی است که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از زنان در کشور ما هر روز” نیدا حسن, کشور, مدیر, Change.org هند گفت.

Thappad است که برای انتشار در فوریه 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>