مخاطب فکر نمی کند که زن خواننده های رپ می گوید سیری

بنگلور-بر اساس هیپ هاپ هنرمند سیری جدید آهنگ من جام جم ” است که برای اولین بار در اواخر ماه گذشته متصلب است تا بیش از 13 لاخ نمایش در یوتیوب. تولید شده توسط Sez در ضرب و شتم این آهنگ دارای سیری رپ به زبان انگلیسی و کانادا dishing آن را به متنفرم. این هنرمند که کشف رپ در حالی که تحصیل در موسسه ملی تکنولوژی مد حیدرآباد نیز شناخته شده برای آهنگ ‘طلا’, ‘زندگی’, Girliyapa سرود ‘Tu بس Naach’ به عنوان به خوبی به عنوان رپ در تلوگو کنار هیپ هاپ ستاره های الهی برای یک فیلم تبلیغاتی که همچنین برجسته بازیگر Varun Dhawan.

MetroPlus گرفتار سیری از طریق تلفن در مورد آهنگ جدید و چالش های او مواجه شده و برنامه های آینده.

گزیده ای:

چگونه من “جام جم” می آیند ؟

من “جام جم” آغاز شده و با ایده ساده برای ایجاد چیزی سرگرم کننده است که من می توانید لذت بردن از در حالی که بر روی صحنه و همچنین ایجاد یک رقص پرنیان. سپس این ایده رشد و Sez در ضرب و شتم افزود: برخی از مدرسه جدید هیپ هاپ عناصر. من کمی دور از خودم در این مسیر اما من فکر می کنم من را به دست آورد که سبک و در حال حاضر از آن ساخته شده خود من است. آهنگ بسیار ساده است. آن است که در صورت خود را و فیلتر نشده. من در ارسال یک پیغام به من متنفر. من فقط اضافه کردن انعطاف پذیری عنصر در آهنگ و حال خودم. این نقطه نیز برای قرار دادن کانادا رپ (زبان مادری من) بر روی نقشه. من احساس می کنم south Indian rap بسیار زیر نشان داده شده است.

The audience doesn’t think of female rappers, says SIRI

شما می توانید به ما بگویید که در مورد این ویدئو برای این آهنگ ؟

این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد در ACS استودیو در بنگلور در ماه دسامبر سال گذشته و یا در ماه ژانویه این سال است. من تا به حال این دیدگاه من می دانستم که چگونه من می خواستم آن را به نگاه. من تولید, کارگردانی, ویرایش و رنگ-درجه بندی فیلم. این یک ویدیو سرگرم کننده. من تا به حال کسی به من کمک کردن که به ارمغان آورد یک دسته از مردم مانند رقصنده است که یورش خدمه از کوه کرمل ، مسیر نیاز به چیزی سرگرم کننده و فنری. که همان پرنیان در این ویدئو. آن است که بسیار رنگارنگ است که می شود توجه.

وجود دارد یک خط در ‘My Jam’, “مهارت های لازم و به نظر می رسد در حال حاضر من شکستن شیشه است.” شما می توانید بحث در مورد برخی از چالش های شما رو در چه مردسالار میشه ؟

من فکر می کنم آن است که شبیه به هر زمینه ای که تحت سلطه مردان است. وجود دارد با این حال چالش های خاص در این زمینه است. من فقط بر روی صفحه نمایش شخص من انجام باطن کار بیش از حد. من واکنش های مانند “چرا شما آن را انجام?”. اگر من یک مرد هیچ کس نمی خواهد از من بپرسید که. این پروژه انجام شد یک کمی بزرگتر مقیاس که در آن من تا به حال برای مدیریت یک کمی بیشتر از آنچه که من انجام داده اند در کار قبلی من. بنابراین من احساس مثل من نبود که جدی گرفته شود تا زمانی که من قرار داده و من پا به پایین و از دست دادن آن در بین (می خندد).

نکته دیگر این است که مخاطبان است که عمدتا مردان و زمانی که آنها در مورد صحبت های مورد علاقه خود را رپرهای آنها نام مرد رپرهای. تنها زمانی که به کسی می پرسد: “چه کسی مورد علاقه خود را زن رپ?’ آنها از ما فکر می کنم.

همه به فکر خندقها پسر به عنوان یک نوع از نقطه عطف. آیا شما فکر می کنم شده است وجود دارد افزایش در تعداد از خواننده های رپ در زبان های منطقه ای و یا از آن است که تنها در حال حاضر ما با توجه به آنها ؟

وجود دارد در حال حاضر خواننده های رپ از نقاط مختلف هند به انجام کار خود است. این درست است که هیچ کس آنها را پوشش و مردم از آنها آگاه است. که به یک مشکل شده است. با این صنعت درگیر رپرهای تبدیل شده اند حتی کولر.

چگونه آیا شما شده است به نگه داشتن خود را اشغال شده در طول مستند?

آن شده است یک مولد زمان به دلیل انتشار. من فکر می کنم کمی بیش از مولد (می خندد). من فکر می کنم آرزوی من از معتاد بودن در نهایت درست است. من شده اند به انجام کارهای اساسی مانند تمیز کردن خانه و مراقبت از خودم. اما در غیر این صورت آن است که رفتن خوب است.

چه پروژه های آینده خود را?

من یک دسته از آهنگ های اندود شده تا با Sez در ضرب و شتم. همه آنها برای آمدن به زودی. من هنوز هم فکر کردن در مورد راه من می خواهم به آن را قرار داده اما آن را قطعا در حال رفتن به یک EP و یا انفرادی آزاد است.

‘من جم راه اندازی شد تحت هنرمند اصل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>