‘The Baby-Sitters Club’ نقد و بررسی: Netflix بکشد جذاب راه اندازی مجدد همه حق بازدید آکورد برای بچه ها و پدر و مادر به طور یکسان

در حالی که The Baby-Sitters Club (BSC) سری کتاب نشده اند ممکن است در همه رادار در هند در ’90s (شیرین دره, Malory برج و سنت کلر به نظر می رسد شده اند به انتخاب ارجح از پیش نوجوانان و دختران) سری نوشته شده توسط ان M مارتین فوق العاده محبوب stateside.

با مجموع 131 کتاب منتشر شده بین سال های 1986 و 1999 سری نیز باعث اسپین-آف از جمله به عنوان فوق العاده ویژه, فوق العاده اسرارو خواهر کوچک رمان به عنوان به خوبی به عنوان یک مجموعه تلویزیونی در سال 1990 و یک فیلم در سال 1995. و با انطباق آن در این ماه منتشر Netflix بکشد می پیوندد باشگاه.

مانند کتاب های هر قسمت به روایت یکی از BSC اعضای (اعتبارات باز تغییر بسته که در آن است). مجموعه ای در شهر داستانی از Stoneybrook, کانکتیکات, 10 قسمت سری لگد کردن با ‘کریستی بزرگ ایده” زمانی که قاطعانه 13 ساله کریستی توماس متوجه وجود یک بازار قابل اعتماد جانشین پس از او شاهد مادرش در تلاش برای پیدا کردن یکی برای او برادر جوان David Michael.

از طرح کسب و کار شامل شروع یک باشگاه که در آن می توانید تماس با یک شماره و رسیدن به یک میزبان از نگهداری از کودکان که در واقع لذت بردن از این کار او به سرعت طناب در بهترین دوست او آرام مری آن عضله (سالی به او دارل) و مد و artsy کلودیا کیشی که به ارمغان می آورد همراه استیسی مک گیل شیک و جدید, دختر است که همچنین یک ریاضی تیز و تند. بعد علاوه بر رایگان است-روحیه سحر Schafer که آورده است به این باشگاه توسط Mary Anne.

The Baby-Sitters Club

  • بازیگران: Sophie فضل Momona Tamada, Shay ال مالیا بیکر Xochitl گومز, Alicia Silverstone, Takayo فیشر, Mark Feuerstein, مارک اوان جکسون, سوفیا رید-Gantzert
  • خالق: راشل Shukert
  • مدیر: لوسیا Aniello لا کونی Gatewood, هدر, جک, Luke Matheny
  • زمان اجرا: 10 قسمت 30 دقیقه در هر
  • داستان: چهار جوان شروع خدمات نگهداری از کودکان و یادگیری در مورد دوستی و اعتماد و پذیرش هویت و دیگر درس های زندگی در طول راه

در حالی که در ابتدا دختران مقابله با رقیب —The Baby-Sitters آژانس متشکل از دانش آموزان دبیرستان (آنها را به مزیت بزرگ بودن قادر به اقامت در خارج اواخر و ظاهرا پول به دست رایگان merch) — سبک تر و مهم مانند mystery of the Phantom Caller نشان می دهد باعث می شود آن را یک نقطه برای تمرکز بر روی افراد مانند دوستی, خانواده, روابط پدر و مادر کودک اعتماد و پذیرش و هویت و همچنین برای اولین بار له و بوسه.

برخی داستان از این کتاب دریافت به روز رسانی از جمله در ” مری آن موجب صرفه جویی در روز. هنگامی که آنه ماری متوجه می شود که او را شارژ بیلی در حال اجرا است یک تب و باعث می شود تصمیم به عجله او را به بیمارستان Netflix بکشد نشان می دهد و همچنین اجازه می دهد تا آنه ماری به خودش ادعا توسط تماس کارکنان پزشکی که بارها و بارها misgender بیلی در نتیجه آنها عذرخواهی.

با این که هیچ آشکار خائنانی در Stoneybrook (ریوردیل است). به عنوان سپیده دم آن را قرار می دهد “پدر و مادر فقط مسن تر weirdos انجام بهترین آنها می توانند. درست مثل بقیه از ما.” و احساسات که امر به بزرگسالان به طور کلی.

بازیگران یکنواخت خوب از جمله Alicia Silverstone به عنوان کریستی را نزدیک باز مامان و Takayo فیشر به عنوان کلودیا آشنایی با مادر بزرگ. کودکان به ویژه درخشش و رفاقت بین Kristy (سوفی فضل), Mary Anne (مالیا بیکر), کلودیا (Momona Tamada), استیسی (Shay رودلف) و سحر (Xochitl گومز) می آید از طریق صفحه نمایش.

ذکر ویژه برای سوفیا رید-Gantzert که نقش هفت ساله کارن Brewster, کریستی را اندر با ذوق آیا او غرقه شدن در یک شیفتگی برای خوفناک یا spouting شکسپیر در طول استماع (هملت کمتر!).

با وجود چند quibbles (کلودیا ژاپنی-آمریکایی پدر و مادر فقط تا به حال به وسواس با نمرات را نمی آنها) این که آیا شما یک کودک یا یک نوستالژی های جذاب این سری است که قطعا ارزش یک ساعت مچی.

The Baby-Sitters Club است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>