‘بیتلز همکار, موسیقیدان, Cy تاکر می میرد از coronavirus

نوازنده Cy تاکر, 76, که قبلا با بیتلز گذشت از coronavirus.

لیورپول اکو گزارش می دهد که کرنش بیمار با COVID-19 علائم یک هفته پیش قبل از مرگ در رویال لیورپول بیمارستان در روز دوشنبه گزارش dailymail.co.انگلستان.

او اعتقاد بر این است که فرد برای اولین بار به مرگ از این ویروس کشنده در لیورپول. از آن تایید شد که او قبلا رنج می برد با بیماری از جمله دیابت و مشکلات قلبی و با توجه به سن و سال او در نظر گرفته شد به در معرض خطر است.

صحبت به پورتال تاکر خانواده گفت: “به عنوان یک خانواده ما ویران در از دست دادن ناگهانی ما شوهر, father-in-law, پاریس برادر و دوست که لمس بسیاری از زندگی از طریق موسیقی است. به شهر لیورپول او Cy تاکر اما ما او جهان ما. او برای همیشه doted در خانواده به خصوص همسر و فرزندان و نوه ها که او همیشه باران با محبت…”

“با وجود درد و غم ما شده اند آرامش با مقدار بی پایان از پیام ما را دریافت کرده اند از کسانی که به تماشای او انجام بسیاری از لیورپول بارها و باشگاه ها برای بیش از 60 سال” گفتند.

“اجرای روی صحنه می شود آن را بزرگ و یا کوچک او بزرگ و شور و او هرگز ترس به دریافت و خواندن حتی در تعطیلات خانواده” آنها به این نتیجه رسیدند.

تاکر بود معروف بخشی از “Merseybeat صحنه” جایی که او در اثر مالش شانه با یک میزبان از نمادین ترین ستاره به بیرون آمدن از شمال شهر است.

او مباحث انجام شده در باشگاه لیورپول در اطراف تا زمانی که مرگ او. در 60s, او با بازی در کنار بیتلز با گروه ارل پرستون و TTs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید