معماری ‘مادر هنر’ که به ندرت داده می شود علت آن در جهان خلاق. در حالی که نقشه و نقشه های فنی هستند بخشی جدایی ناپذیر از طراحی و ساخت یک ساختمان این دیده می شود بیشتر به عنوان تابعی به جای عبارات هنری. Vishwa شروف که در حال نشان دادن حماقت اقدامات خود را توضیح می دهد میل با رسم یک رابطه بین محیط زیست ساخته شده و استفاده از آن. او می گوید: “معماری تمایل به جمع آوری مانند علائم خراش می شکند و ترک همه که. پس از آن آشکار می شود زمانی که شما راه رفتن را از طریق هر فضا شده است که در اطراف در حالی که…شما به آن نگاه کنید و تعجب می کنم که چرا چیزی اتفاق افتاده است.”

شروف کار به تساوی بیننده برای آن زحمت کش, جزئیات, آیا آن را تقریبا به طور مساوی فاصله خطوط ورودی در نمایی از اتاق 208′ یا زحمت دقیقه نقطه است که نشان دهنده کاشی است که در مقابل به burnished خاکستری کف ‘به عنوان زمان می رود توسط 1’. هر دو این آثار در گالری سطح بالایی هستند و در مقابل به ‘Partywall’, شروف نام برای حزبی دیوار که او را دستگیر کرده است در زحمت کش جزئیات در طبقه همکف.

قصد و مستندات

صحبت به شروف روشن است که قصد دلیل هر گونه اقدام به شکل پایه ای برای این کار. او متمایز تمرکز بر معماری از انسان ساخته علائم بر روی درختان به دلیل “علائم اتفاق می افتد در همه چیز اما معماری در مفهوم آن است که در حال حاضر عمدی.” حامل این طریق به شروف تصمیم به قطع در اطراف هر یک از آثار او به برجسته کردن آن قصد و اهمیت است. او توضیح میدهد: “وقتی چیزی را قرار داده و آن را دور از آن چیزی است که قرار شده است به دور است و بیشتر تاکید کرد به دلیل آن بوده است بسیار عمدا حذف شده از جایی….آن را بسیار عمد که تنها بخشی از ساخت و ساز حذف شده است و دوباره ترسیم.”

شروف قصد حمل از طریق در تصمیم او برای اولین بار به سند ‘Partywall’ — زحمت کش بازسازی دیوار پارتیشن که او خواستار باقی مانده فضاهای که در آن “یک ساختمان به پایین زدم شده است و بخشی از آن هنوز هم قابل مشاهده;” خود را برای رویکرد لایه بندی شده. او می گوید: “این ساخته شده بود با قصد آن گرفته شده است را با قصد و این باقی مانده نیز وجود دارد فقط برای یک دوره خاص از زمان.” هنگامی که راه رفتن در اطراف شهرستان شروف دنبال کردن معماری که منطبق با معیارهای از چه زمانی از کجا و چرا.

در مورد “Partywall’ او می گوید: “یکی از اولین من بود لندن و یک بعدی من این بود که توکیو و سپس من یکی که موقت سری. لندن [است] یک راه خاص که در آن آنها حفظ [قدیمی تر ساختار] در حالی که ساخت و ساز در جریان است. با توکیو آنچه اتفاق افتاده این است که آنها دو یا سه موادی که استفاده می کنند, و من تصمیم گرفتم که من می خواهم را به من پالت ثابت به طوری که برای یک سری. پس از آن که ایده داشتن خود من پالت ثابت کردم حتی دقیق تر چون من مستند از چهار شهرستانها متفاوت است. سپس آن را حس بیشتر به ایجاد یک سری به نفی اصل مادیت به یک اشاره از بافت است که به نظر می رسد.”

بسیاری از کار در حماقت اقدامات است که از بمبئی وجود اینکه دو کار می کند که سند معماری در دیگر شهرستانها. شروف می گوید: “بمبئی است نامطلوب! وجود دارد مقدار زیادی از تنوع رنگ پس اگر من آن را در همه است که این امر می تواند بیش از حد را ببینید. شما خواهد بود بسیار احساس می کنید مانند شما در حال ایستاده در خارج و نه قادر به چکیده آن را به جایی که مغز شما را احاطه ایده از آنچه در آن است.” و در عین حال شروف کار موفق به گرفتن هندسی زیبایی از بمبئی Minton كاشي كف. نیز وجود دارد که تقریبا خارق العاده راه پله که به هیچ جا – به عمد گرفته شده از ساختمان در آن ساخته شد و از رسیدن به سمت بالا در حالی که ماندن به دام افتاده در آن قاب های چوبی.

تازه آزمایش

فکر تحریک و گاهی هتاک هنرمند نیز ایجاد کرده است یک سری جدید از 16 چاپ. در این, او می گوید: “من سعی کرده ام نقشه برداری مردم در فضا و چگونه واقعا از لحاظ فیزیکی ما حرکت در یک فضای مقابل نوع فقط با رعایت چه مادیت از فضا است.” این کار به نام “روزمره Rosella’ نقشه که در آن او و دوستان او Rosella ایستاده در شروف را بیش از 10 روز دوره. او می افزاید: “من متوجه شدم اساسا ما کمی پینگ pongs. اما آنچه من متوجه است که من تکیه در برابر دیوار کمی بیش از حد.”

حماقت اقدامات در حال انجام است

در Tarq, Colaba تا

فوریه 28

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی