بله ما خسته و بیش از حد از دیدن دوستان و Breaking Bad در هر توصیه شراب خواری-فهرست سازمان دیده بان برای دریافت از طریق روز (و احتمالا هفته) اجتماعی فاصله و خود انزوا به آب و coronavirus را بترساند. با فیلم بودن ما ساده ترین فرار از این خبرهای بد نیست این را حس را به عقب نشینی بر منطقه ای فیلم ما بزرگ شده اند, مشاهده, سقوط در عشق با چندین بار و از همه مهمتر مشاهده همراه با هر کس در خانه است ؟

پس چه تعریف یک راحتی لیست’ پس از آن ؟ آن می تواند به معنای چیزهای مختلف برای افراد مختلف: شاید آن چیزی که شما را به بالا خود را-خاطرات مدرسه و یا اولین بار که شما سقوط در عشق با یک سالن سینما و یا مورد علاقه خود را ستاره و یا حتی پیوند خود را با خانواده و… پس از همه, شما در حال گیر با آنها در حال حاضر.

بدون ado بیشتر, و سپس در اینجا ما لیست نهایی تامیل راحتی ساعتهای.. احساسات, عشق, اکشن, خانوادگی, مادر کلاس و توده همه در پرتاب هم برای اندازه گیری خوبی.

گوتام Sunder میدارد:

Kushi

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

قبل از Vijay مراقبت بیش از حد در مورد توانمند سازی کشاورزان, زنان, کشور, گیاهی, قیمت… او مراقبت بیشتر در مورد خود و دختر او را دوست داشت. Ah بار ساده تر که منجر به یکی از بهترین رام-coms از 2000s. Kushi تا به حال آن همه: در SJ Suryah یک مدیر برای موفقیت دو فوق العاده محبوب که منجر sizzled با شیمی سر و صدا-ضربه soundtrack از Thenisai Thendral Deva که قدردانی از شوخ حاضر جوابی در فیلم, Vivek در اوج قدرت خود و مادر تمام آهنگ مورد در Kattipudi Kattipudida که یکباره Mumtaj به مجله جلو-پوشش شهرت. چه به عشق ؟

PS: تقریبا زودگذر گفتگوی بورسی/ bromance بین Vijayakumar و ویجی در ماشین یکی برای سنین.

Padayappa

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

نوچ ما در حال رفتن به این مورد Rajinikanth در همه برای یک تغییر است. البته شما را دیده ام ویروسی Neelambari الگوی رفتاری در حال حاضر: او به معنای واقعی کلمه اختراع اجتماعی فاصله —و چگونه! اگر او می تواند آن را انجام دهید برای 18 سال, ما واقعا نباید شکایت حدود دو هفته.

اما ما پرت شدن; مانند هر اصل بزرگ سوپراستار ارائه Padayappa نقش آن برنده فرمولی استعارههای در معصوم فرم و سبک — با کمک یک شگفت آور موثر حمایت از بازیگران رهبری برجسته Ramya کریشنان.

پس از تماشای این 100 بار در طول سال شما می دانید هر صحنه با کتاب و در عین حال آن را به عنوان جذاب, شاد و آرام مثل همیشه. به عباس می گوید, آنچه که یک مرد.. در واقع.

Minnale

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

من در تضاد بود برای انتخاب سوم: Vikraman را استادانه Suryavamsam است که این فیلم معادل thaachi mammam (آن را نیز به ما بهترین شاخه زیتون گفت و گو در تاریخ فیلم با Payasam saapdunga اچ) در مقابل Gautham منون مسرت و تقریبا قبل از او-در آمد-از-سن اولین در Minnale که بیشتر افزایش مزاوان را Alaipayuthey ستارگی نسبت به او شکلات برای یک نسل کامل.

در پایان دومی برنده به سه دلیل: این یابم برای دیدن GVM را خصلت در صاف کردن احمقانه اسکریپت قبل از او استاد عاشقانه درام/ تعریف پلیس تصاویر; افسانه ای آلبوم Harris Jayaraj در اولین بازی خود را که الهام گرفته دلتنگ مقایسه با رحمان و Raaja; و در نهایت مزاوان خود را به عنوان Aminjikarai راجش wooing Reema Sen: منظور من عباس بازگشت به fanboying بیش از Rajinikanth را جلو بازو.

Srivatsan S میدارد:

Kadhalika Neramillai (1964)

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

آنچه وجود دارد برای گفتن و نوشتن در مورد Kadhalika Neramillai است که گفت:,/نوشته شده در حال حاضر ؟ با دو (metrosexual?) مردان در مرکز CV Sridhar ساخته شده آنچه که احتمالا می تواند یکی از بهترین شهری, madly, خنده دار, موسیقی, درام, سینمای تامیل تا به حال تولید شده است. بله این طرح ممکن است احمقانه به نظر می رسد حتی به تاریخ امروز است. اما Kadhalika.. یکی از کسانی که احمقانه-فیلم خوب است که کاملا خود آگاه در مورد آن absurdness. آیا این نسل (yes, the ’90s بچه ها) تا به حال عظمت Baliah? یکی دیگر از عوامل شایع شما می خواهم پیدا کردن در ‘آسایش’ لیست Nagesh. او همه جا حضوری باید همچنان در هر listicle من نوشتن. حداقل من مدیون او تا این حد برای سهم خود را به Tamil comedy. وجود خواهد داشت و پایان نامه های نوشته شده در مورد چگونه به راه اندازی یک کمدی بزرگ کشش مانند یکی با Nagesh و Balaiah است.

P. S: چه بزرگ آهنگ بزرگ MSV? Naalaam Naalaam من است رفتن به آهنگ. مال شما چیست ؟

Moondru Deivangal (1971)

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

وجود دارد آرام تر دیده بان از Moondru Deivangalبا عنوان جرم جنایی-underrated فیلم در Sivaji Ganesan را در آثار مفصل? آن را به حال همه چیز را در آن فرض — از جرم و مجازات به حس و حساسیت. این آهنگ زندگی سه اخلاقی-مبهم شخصیت (Sivaji Ganesan, Nagesh و Muthuraman) که مجبور به پناه در یک خانواده که به شکل اخلاقی کانون فیلم جهان است. چه گرفتار من وقتی که من برای اولین بار به تماشای این فیلم به غیر از maligai کادای پیگیری است نوعی پارچه ابریشمی پیراهن پوشیده شده توسط شخصیت های. آن را ممکن است به نظر می رسد از مد در حال حاضر, اما من با فرض آن سرد بود در آن زمان. این عنوان در واقع تمثیل ما اقدام Deivangal — Sivaji, Nagesh و Muthuraman.

Utharavindri Ulle Vaa (1971)

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

نبود Utharavindri Ulle Vaa بسیار جلوتر از زمان خود? من به شما بگویم چرا. این فیلم که با فرار از سینمای تامیل را می پردازند. این یک فیلم نیست که قاضی یک زن به دنبال آسایش در یک خانه پر از (urbane?) مردان است. البته مردان هرگز فرصتی به لاس زدن با او. رویکرد خود را, اما نمی آید در سراسر به عنوان نفوذی و یا مبتذل و به کار گرفته شد با حساسیت زیادی. به عبارت دیگر آن را مدرن را دوست دارم. به علاوه آن را تا به حال فوق العاده گروه شروع با thalaivan Ravichandran و فراتر (من تا به حال یک پیروز شدن بر او اعتراف میکنم). اجازه دهید من شروع راما Prabha فوق العاده ‘naadha‘ عمل با Nagesh. چهار مرد را به یک تعطیلات و sh*t اتفاق می افتد. آن را نمی کند به عنوان خوانده شده مانند خلاصه از این خماری به کارگردانی تاد فیلیپس است ؟ Utharavindri Ulle Vaa شده اند می تواند بسیار خود ما خماری حق رای دادن.

Pradeep Kumar میدارد:

Annaamalai

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

مطمئن Coronavirus قرار داده است ما انسان ها در پشت. آن است که ما را مجبور به گام تا چالش های آن به شمار می شود و به نظر می رسد مانند ویروس می خواهید ما برای اثبات یک نقطه در پایان از آن همه است. چه کسی است که یک مرد من می توانم از فکر می کنم که هنگامی که در مواجهه با مشابه شانس افزایش به چالش و قدرت بالا فقط برای اثبات یک نقطه ؟ که در واقع! و نشانه دوا را الهام گرفته از بلند کردن James Bond theme موسیقی… وقتی Rajinikanth رعد: “Assshooook” در Sarath ببو شخصیت ما می دانیم همه چیز در مورد تغییر است. ما فقط نمی دانم این اتفاق می افتد در طول دوره از یک آهنگ.

به زودی به اندازه کافی زمانی که یک واکسن است که توسعه آن خواهد بود ما (به عنوان Annaamalai) ساخت Coronavirus (با عرض پوزش Sarath ببو) دریافت کردن صندلی و من معتقدم که ما باید آخر خنده در ویروس هنگامی که ما می گویند “Malai دا… Annaamalai!” نشانه Deva دوباره برای راحتی اضافه شده است.

Kaathala Kaathala

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

“Lingam?” “بله… من Ramalingam او Sundaralingam” و Nagesh می رود: “من Chokkalingam”. یکی از بهترین کمدی های تاریخ در تامیل سینما Kaathala Kaathala یک خنده ضد شورش و با شورش مطلق از یک آهنگ مانند Kaasumela Kaasu Vanthu در ترکیب پرتاب برای اندازه گیری خوبی. یک فیلم که به نور آورده underrated بازیگر در اواخر MS Viswanathan. این ‘Appane Muruga’ شوخی به جای دیگری جا زدن یک جوشان Vadivelu و برخی از باهوش دیالوگ را Kaathala.. پادزهر مناسب برای یک روز غم انگیز در خانه.

برنده

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

چگونه می توانم شما بهتر Kaathala Kaathala? برنده پاسخ است. این الگوی رفتاری پادشاه تامیل سینما Vadivelu اجرا می شود دور با فیلم قلب ما و ما می خندد در این Sundar C فیلم است که برای تمام اهداف و دلایل کمتر از یک فیلم و بیشتر 150 دقیقه, کمدی, مسابقه دو ماراتون. و من فراموش کرده ام به ذکر است که Vadivelu یکی به معرفی مفهوم اجتماعی فاصله طولانی قبل از آن را تبدیل به یک روند اجباری را بر ما ؟ سلام Coronavirus! به یاد داشته باشید: “Intha kotta thaandi neeyum vara koodathu, naanum vara maaten!”

Srinivasa Ramanujam میدارد:

Panchanthanthiram

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

این یکی سمت راست وجود دارد در Kamal Haasan-Crazy موهان ترکیب سری. آن را می گوید داستان از Ramachandramurthy نام مستعار Ram, همه حق است, اما همچنین به ما می دهد زیرچشمی نگاه کردن به زندگی خود چهار بهترین دوستان است و چگونه آنها را از سقف پایین با گرفتن خود را به تمام انواع از مشکلات است. همراه با دنده تیک تاک, اجرای فیلم نیز بسته دوز کافی از احساسات و آهنگ ها. سازمان دیده بان برای خنده دار یک آستر…توجه داشته باشید از احتیاط هر چند اگر شما به خنده بیش از حد برای یک شوخی, شما در واقع بعدی را از دست ندهید.

بنابراین اگر شما می خواهید به لبخند تماشای Panchanthanthiram. اگر شما می خواهید برای خنده, تماشای Panchanthanthiram. اگر شما می خواهید به رول بر روی زمین خنده, تماشای Panchanthanthiram.

Aanandham

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

چه بهتر به انجام این کار در این زمان مشکل است که به تماشای یک فیلم که عنوان ترجمه به ‘شادی’?

این Lingusamy به کارگردانی تلنگر هر عنصر که شما را مرتبط با یک خانواده روستایی موضوع’: آنهایی که در آن doting خانواده فقط نمی توانند بدون یکدیگر زندگی می کنند. مراقب است که یک توالی خاص است که در آن بازیگر عباس دور از خانه و تلفن و خانواده اش… هر کس از جمله خانواده کمک کند باید به او صحبت می کنند. با شنگول موسیقی و عاطفی دنباله این فیلم شما را به یک شبیه خانواده — که پر از شادی و لبخند.

Aarilirunthu Arubathu Varai

The best Tamil ‘comfort films’ to watch, while self-isolating

کسانی که طرفداران جوان از سوپراستار Rajinikanth که استفاده می شود به ‘توده لحظه را باید برای تماشای این جذاب-در عین حال-غم 1979 فیلم جشن بازیگر در او. Rajinikanth افزایش یک خانواده با عشق و نگرانی اما همه آنها او را ترک کند یک به یک را در دستیابی به فرصت ها و زندگی بهتر.

این نیست شاد فیلم توسط هر کشش از تخیل اما به محض راه است که در آن ارتباط یک نقطه قرار داده و بسیاری از پیام-درایو فیلم از امروز به شرم.

در پایان, ما همه تنهایی. Rajinikanth و SP Muthuraman گفت: ما در این راه برگشت در سال 1979.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی