تصویر بزرگ است و در عین حال آشکار شود

نخست تخته به پشت در استفاده به عنوان صنعت فیلم سوئیچ چراغ در. اما دولت دستورالعمل های متفاوت در ایالات متحده و تئاتر بسته باقی می ماند. MetroPlus به بررسی آنچه در صحنه مثل این است که در مجموعه ای که در آن کار می کنند را آغاز کرده است

کرالا

همه را از طریق مستند پس از تولید از پروژه های گروگان توسط فیلمسازان مانند Sanal Kumar sasidharan می, Rajeev راوی و Lijo خوزه Pellissery بودند در حال پیشرفت است. اما آن را تنها در 16 ژوئن که تیراندازی واقعی از سر گرفته شد, با چند محدودیت در کوچی با لعل جونیور سونامی در نان تست فرانسوی کافه. “تنها در داخل شاخه های مجاز برای زمان حال و پس از این اسکریپت شده است دوباره برای همین می گوید:” Aneesh Perumbilavu تولید فیلم اجرایی است. Aju Varghese, یکی از بازیگران در این فیلم می گوید: “آن بوده است بیش از 100 روز از آنجایی که من شده اند در یک مجموعه فیلم است. بنابراین من خوشحال بود به پشت در محل کار.”

M Ranjith رئیس کرالا فیلم تولید کنندگان’ Association (KFPA) می گوید آنها باید با توجه به سیگنال سبز به چند فیلم مانند Suresh Thiruvalla فیلم که تا به حال تنها چند روز مانده به پیچیده کردن. “هیچ فیلم جدید داده خواهد شد و اجازه شروع به تیر اندازی که از هم اکنون… تا زمانی که وضوح بیشتر در بازگشایی تئاتر و شاخه,” او می گوید.

بسیاری از شاخه ها به صورت سریال و فیلم علاوه بر پست کار تولید را از سر گرفته و در این دولت متعلق به Chitranjali استودیو در تریواندروم. “کار بر روی سریال های در جریان است در نوسان کامل است. برای فیلم چند تا پچ کردن عکس به پایان خواهد رسید. Asok R Nath را Kaanthi تکمیل شد در طول مستند. دوبله و صداگذاری نیز اتفاق می افتد اما با مبهوت زمانبندی و حداقل تعدادی از مردم می گوید:” Sathish Devadas استودیو مدیر در Chitranjali.

این KFPA نیز برگزار می شود جلسات با توزیع کنندگان و تئاتر صاحبان هفته گذشته است. Ranjith اضافه می کند که او تا به حال نوشته شده به انجمن Malayalam Movie هنرمندان (اما) فیلم و کارکنان فدراسیون کرالا (FEFKA) درخواست ستاره ها و تکنسین های برای کاهش هزینه های خود را. “در حالی که FEFKA پاسخ favourably به درخواست ما ما هنوز به شنیدن از AMMA,” او می گوید.

Lal and son Jean-Paul Lal on the set of ‘Tsunami’ in Kochi

لعل و پسر ژان-پل لعل مجموعه ای از ‘سونامی’ در کوچی | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در ضمن بازیگر فضل آنتونی تبدیل شده مدیر با یک فیلم کوتاه ‘Ka-nowledge’ یک کودک محور فیلم اسکریپت توسط او. عکسبرداری از آن تا به حال به متوقف شود با توجه به مستند. “ما از سر تیراندازی با مقدار زیادی از مراقبت و موفق به تکمیل این فیلم. ما امیدواریم که آن را به زودی آزاد می گوید:” فضل.

منابع می گوید که مذاکرات در حال پیشرفت است و برای یک زن و شوهر از فیلم های ساخته شده برای OTT سیستم عامل است. Dulquer سلمان را تولید ‘Maniarayiley Ashokan’ منتشر شد ممکن است در OTT سیستم عامل و دیگر ستاره جوان را در خانه تولید نیز ممکن است پشتوانه یک فیلم منتشر خواهد شد و در آت.

جدید طول می کشد

  • به منظور تسهیل فاصله فیزیکی در مجموعه این دولت ماهاراشترا دستورالعمل های توصیه کاهش خدمه قدرت به 33 درصد و نه از جمله بازیگران اصلی و برای شناسایی فعالیت هایی که انجام می شود از راه دور برای بقیه. بازیگران و خدمه بالاتر از سن 65 هستند و نه اجازه داده می شود در این مجموعه.
  • کارکنان مجبور به حمل یک کارت شناسایی و استفاده از Aarogya Setu برنامه. در هنگام ورود در مجموعه خدمه مجبور به گرفتن درجه حرارت خود را چک شده و هر استودیو به یک آمبولانس و یک دکتر و یک پرستار است. این مجموعه باید به fumigated روزانه, از جمله پس از تولید مناطق مانند ویرایش ،
  • متوسط چک برای هر واحد عضو sanitiser و شستن دست ها می ایستد حصول اطمینان اجتماعی فاصله و PPE کیت برای کسانی که در نزدیکی مانند آرایش و سبک های مو.
  • طول ساقه تمام اعضای حاضر در این مجموعه مجبور به پوشیدن ماسک و دستکش به جز کسانی که در حال فیلم برداری و حفظ قوانین اساسی بهداشت. کارهایی که نیاز به تماس نزدیک مانند اعمال آرایش نیاز به آرایش هنرمندان به پوشیدن چهره سپر و میکروفون باید دارای برچسب باشد با توجه به این هنرمندان است که از آنها استفاده کنید.
  • برای واقعیت نشان می دهد ترتیبات صندلی ساخته شده در ذهن نگه داشتن بدنی کافی فاصله که شامل سه جداول جداگانه برای قضات به جای یک جدول.
  • انجمن صنفی تولید کنندگان هند نیز ارائه ‘به گزارش اقدام’ معرفی روشهای استاندارد عملیاتی (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) که شبیه به دولت دستورالعمل.

ماهاراشترا

در اوایل این ماه, Maharashtra دولت اجازه تیراندازی به سر منوط به دستورالعمل صادر شده توسط دولت است.

با توجه به این دستورالعمل اقدامات احتیاطی گرفته شود با تمام ویژگی های بخش های از مصاحبه به غذا و به خصوص توسط کسانی که مسئولیت رسیدگی به و راه اندازی دوربین و تجهیزات نورپردازی.

در بالیوود همه چیز به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی در این پست از بخش تولید. مثلا Neerja فیلمساز Ram Madhvani پیچیده کردن پست-تولید آینده خود را Aaryaیک سری اصلی که در دسترس خواهد بود در دیزنی+ Hotstar.

“ما انجام شده است و دوبله در سه ماه گذشته” او می گوید. بازیگر Swara Bhaskar نیز به تازگی در توئیتر خود نوشت یک زن و شوهر از عکس های خودش و دوبله برای فیلم های آینده.

Telangana و آندرا پرادش

Telugu TV و وب سری واحد ها با احتیاط از سرگیری کار با حداقل خدمه است. این Telangana و آندرا پرادش دولت باید با توجه به اشاره برای فیلم و تلویزیون عکسبرداری زیر روش عملیاتی استاندارد (SOP) دقیق توسط دولت مربوطه بهداشت وزارتخانه است. اکثر خدمه در صنعت فیلم تلوگو می خواهید به صبر کنید و تماشا کنید.

تولید کننده Shobu Yarlagadda از آرکا رسانه ای کار می کند توضیح می دهد که تیراندازی برنامه برای تلویزیون اغلب اتفاق می افتد در یک محیط کنترل شده مانند فضای داخلی از یک خانه یا یک اتاق و آن را نسبتا آسان تر برای کار با خدمه است. او ادعا میکند که یکی از اندازه متناسب نیست تمام. صحبت از فیلم خدمه او می گوید: “جدا از خطر COVID-19 نیز وجود دارد عدم اطمینان از زمانی که تئاتر را بازگشایی شده است. فیلم خدمه بودند که در جان کندن پایان برنامه خود را قبل از این مستند ممکن است در نظر بگیرید کار اگر تئاتر بازگشایی و اگر مخاطبان بازگشت به سالن” او می گوید. تیراندازی به یکی از برنامه های تلویزیونی برای ETV تلوگو تولید شده توسط Arka رسانه را آغاز کرده است در این هفته.

در آناپورنا Studios در حیدرآباد پروتکل ها در محل واحد است که می خواهند به سر کار. Supriya Yarlagadda که مسئول نظارت بر این استودیو عملیات می گوید خدمه تلویزیون هستند احتمال بیشتری برای شروع عملکرد آنجایی که آنها مطمئن هستند که کار خود را در هوا. همان می رود برای سری وب. “این رفتن به یک آهسته و با احتیاط به کار بازگشت. ما اجازه خواهد داد که تنها کسانی که لازم بود در این مجموعه برای ورود به استودیوی محل. آن را در زمان واحد به پیدا کردن یک نقطه شیرین بین مصرف برخی از محاسبه ریسک پس از اقدامات ایمنی و قادر به کار موثر و بدون ترس” او می گوید.در میان فیلم های SS Rajamouli را بلند پروازانه RRR, بازیگران NTR و Ram Charan, حال برنامه ریزی برای انجام یک تست شلیک با یک گروه کوچک اما تصمیم گرفته است به صبر کنید.

در حال حاضر فیلم تلوگو واحدهای فرمان روشن عمل قسمت و استادانه سوار رقص توالی است که نیاز به یک تعداد زیادی از مردم در این مجموعه. لیست ستاره های ما شنیدن هستند و در هیچ عجله به بازگشت به مجموعه. ستاره ها معمولا با شش تا 10 و کارکنان آنها احساس وجود یک خطر بزرگ برای خود و تیم خود را.

Shoot at site Working stills from Tsunami and Khakhi Special Arrangement DSLR camera.

شلیک در سایت کار عکسهای از سونامی و Khakhi ویژه تنظیم دوربین DSLR.

کارناتاکا

هفته گذشته به نظر می رسد به ارمغان آورد برخی از مهلت برای کانادا صنعت فیلم. DR Jairaj رئیس کارناتاکا فیلم اتاق بازرگانی برای تلفن های موبایل وجد آمدیم زمانی که او می گوید: دولت با توجه به سیگنال سبز برای از سرگیری تیراندازی. “صنعت شده است و با توجه به چند دستورالعمل در مورد چگونه واحد به sanitised و چگونه مواد غذایی را به خدمت گرفته شود. هر هنرمند به ثبت نام خود اعلامیه در مورد سلامت خود و بررسی خواهد شد و در صورت تب و سرفه. دستورالعمل اجازه می دهد برای 40 عضو خدمه اما ما خواسته اند برای 50 نفر,” او می گوید.

Jairaj می گوید KFCC خوشحال است با تصمیم گیری به عنوان بسیاری از معیشت آمده اند متوقف. “همه ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است که بادقت و ببینید که چه با این نسخهها کار از طریق آزمون و خطا” او می گوید:, و اضافه کرد که او در تلاش برای باز کردن تئاتر به عنوان “فیلم باید به مردم برسد”. “این دشوار خواهد بود اما ما با فشار به حد عادی که ممکن است,” او می گوید.

Ayogya مدیر ماهش استقبال سفارش. “صنعت تلویزیون اجازه داده شد برای شروع کار چند وقت پیش. ما تعجب که چرا ما مجاز به کار,” او می گوید. او اضافه می کند که بازیگران مسن تر از 60 سال و کمتر از 15 نیاز به گواهی سلامت.

“بازیگران قرار است به در آمده و تنها در شات خود را و ترک به عنوان به زودی به عنوان آنها انجام می شود. آنها نباید بی ارزش پرسه زدن در اطراف” او می گوید و اضافه می کند “اما اجازه به کار است یک برکت و رحمت است.”

تامیل نادو

فیلم و تلویزیون شاخه های معلق تا 30 ژوئن با توجه به مستند های اعمال شده توسط دولت تامیل نادو. فیلمبرداری برای تلویزیون سریال به تنهایی تا به حال از سر گرفته و برای چند روز این ماه پس از دولت اجازه داد پس خیلی شور و مشورت و بحث با فیلم, تکنسین های اتحادیه FEFSI و همچنین به عنوان کوچک – صفحه نمایندگان.

در طول چند روز او را فیلمبرداری, بازیگر Roshni Haripriyan که نقش یکی از نقش سرب در Star Vijay صابون Bharathi Kannammaبه یاد می آورد چگونه اضطراب آن احساس می شود. “من تا به حال به نگه داشتن در ذهن به حفظ فاصله از همکاری هنرمندان و تکنسین. من می ترسم چون من با زندگی من پدر و مادر سالخورده. من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم اگر من قراردادی به این ویروس به دلیل یک لحظه بی دقتی و سپس آن را به خانه آورد. بنابراین من تصمیم به قرنطینه خودم بعد از شاخه های آن نیست و ارتباط برقرار کردن با پدر و مادر من و یا دیدار با دوستان” او می گوید.

کانال های تلویزیون نیز تلاش برای به حداقل رساندن خطرات با دعوت از هنرمندان سالخورده بیش از 60 یا فرزند هنرمندان در سن زیر 10 برای شرکت در شاخه های. “به ما گفته شد تا به این هنرمندان بود که هیچ شخصیت برای آنها می گوید:” Praveen بنت مدیر Bharathi Kannamma. در ساقه طبقه تنها مدیر و دستیار مدیر فیلمبرداری دستیار خود و دو نور مردان خواهد بود در حال حاضر علاوه بر هنرمندان. “این احساس ما تیراندازی شد و در بخش ICU. هر کس به حال خود ماسک و دستکش می گوید:” Praveen.

(با ورودی از Athira M, Kenneth روزاریو, Pradeep Kumar, Sangeetha دوی Dundoo, Saraswathy Nagarajan و شیلپا سباستین R)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>