‘جسورانه و زیبا’ می شود اولین اسکریپت نمایش برای از سرگیری تیراندازی پس از همه گیر

جسورانه و زیبا به از سرگیری برنامه های تولید چهار شنبه, تبدیل شدن به اولین اسکریپت شبکه نمایش شروع به تیراندازی دوباره پس از مدتها اخراج آورده coronavirus.

محبوب CBS روز درام را آغاز تولید دوباره در CBS Television شهرستان در لس آنجلس با سخت COVID-19 پروتکل در محل به فرمان توسط دولت و شهرستان نشان می دهد روزنامه اوا Basler روز سه شنبه گفت.

کالیفرنیا و لس آنجلس مقامات به شرطی go-ahead برای تولیدات به سر شروع ژوئن 12.

نشان می دهد حفاظت را شامل مستقل COVID-19 هماهنگ در مجموعه ای منظم تست از هر کس درگیر در تولید و مبهوت و به حداقل خدمه مورد نیاز از ماسک و فاصله اجتماعی برای همه به جز بازیگران هنگامی که دوربین در حال نورد.

نشان می دهد هنوز اعلام کرد که اولین قسمت جدید خواهد شد.

این اولین شبکه اسکریپت نشان می دهد و در میان اولین اسکریپت را نشان می دهد از هر نوع به از سرگیری تیراندازی پس از ماهها توقف در تولید در سراسر صنعت است.

همواره میان بالا-دارای صابون در تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده توسط William J. Bell and Lee Phillip بل آغاز شد و در سال 1987 به عنوان یک خواهر سری به “جوان و بی قرار است.”

آن دیرین ستاره شامل جان مککوک و Katherine Kelly Lang.

“خیلی هیجان زده به رفتن به کار در این هفته!! من روز اول پس از 4 ماه است که در روز پنج شنبه! من soooo مبارک!!” Lang گفت: در Instagram به همراه یک عکس از خودش در مقابل یک نشانه آن است که بار خوانده شده “خوش آمدید جسورانه و زیبا!” “من تا به حال به من ماسک برای عکس بنابراین شما می توانید ببینید من لبخند می زنی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>