‘پسران’ Season 2 trailer: شدید تر بیشتر مجنون

The Boys are back in town — به عنوان تریلر از فصل دوم یو پی اس حول و حوش.

بیشتر شدید تر مجنون فصل 2 می یابد پسران در اجرا از قانون شکار شده توسط Supes و به شدت در تلاش برای تجدید قوا و مبارزه علیه Vought. در پنهان Hughie (Jack Quaid), شیر مادر (Laz Alonso), Frenchie (تومر Capon) و Kimiko (کارن Fukuhara) سعی کنید برای تنظیم به حالت عادی با قصاب (Karl Urban) هیچ جا یافت می شود. در ضمن Starlight (ارین Moriarty) باید حرکت خود را در هفت عنوان Homelander (آنتونی استار) مجموعه مناظر خود را در بدست گرفتن کنترل کامل است.

قدرت خود را در معرض تهدید است با علاوه بر این از Stormfront (Aya Cash) و رسانه های اجتماعی ادراک جدید سوپ که دارای یک دستور کار خود. در بالا از آن Supervillain تهدید طول می کشد در مرکز صحنه و باعث می شود امواج به عنوان Vought به دنبال سرمایه گذاری در این کشور پارانویا.

این Supes از هفت نیز شامل ملکه Maeve (Dominique McElligott), A-Train (جسی T. Usher) عمیق (Chace Crawford) و سیاه Noir (Nathan Mitchell).

 

پسران سرگرم کننده و هتاک را در چه زمانی اتفاق می افتد که ابرقهرمانان – که به عنوان محبوب به عنوان مشاهیر به عنوان موثر به عنوان سیاستمداران و به عنوان احترام به خدایان – سوء استفاده ابرقدرت خود را به جای استفاده از آنها را برای خوب است. آن را ناتوان در برابر فوق العاده قدرتمند به عنوان پسران در ادامه قهرمانانه تلاش برای افشای حقیقت در مورد هفت و Vought – چند-میلیارد-دلار کنگلومرا است که مدیریت این ابرقهرمانان پوشش می دهد و از اسرار کثیف.

بر اساس نیویورک تایمز پرفروش ترین کمیک توسط گارث انیس و Darick رابرتسون پسران توسط توسعه داده شد showrunner Eric Kripke (فوقالعاده) که همچنین به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی.

فصل دوم از سری اصلی premiere اول آن سه قسمت در 4 سپتامبر و بقیه را به صورت هفتگی انتشار هر جمعه در آمازون نخست تصویری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>