این ChangeChitra جشنواره فیلم 2020 و ماموریت خود را به آتش تغییر اجتماعی

برخی از قانع کننده ترین فیلم های مستند در ادامه به ترک پایدار را در نه تنها مخاطبان بلکه در جامعه و سیاست بیش از حد. Blackfish, از تاریکی به نور, مواد غذایی, Inc. و حقیقت ناخوشایند هستند فقط بعضی ها که به ذهن می آیند. اما آن را نیز به دنبال بکر مخزن از پروژه های در هند ساخته شده توسط افرادی که مراقبت فقط به عنوان بسیار برای اثر موج دار شدن نسبت به هنر است.

یکی از این مخازن است از تصویری داوطلبان و تور خود را به ChangeChitra جشنواره فیلم فجر که می آید به شهر در این آخر هفته. جسیکا Mayberry آن موسس و مدیر می گوید: جشنواره فیلم دریافت بازخورد مثبت از آن اولین توقف در بمبئی که در آن Kinaarpattiیک مستند در مورد کولی ماهیگیری جامعه را به خوبی. TED همکار و خدمت در هیئت ما خیریه (که قبلا رایگان کودکان) جسیکا کار ومیزان زیادی در هدایت فیلمسازان از طریق فعالیت های اجتماعی کانال.

Jessica Mayberry, founding director of Video Volunteers

جسیکا Mayberry موسس مدیر تصویری داوطلبان

تصویری داوطلبان یک رسانه سازمان غیر انتفاعی است که فعال حدود 16 سال است. “ما کار اصلی این است که مردم از روستاها و جوامع روستایی به تولید محتوا در های مختلف اجتماعی مسائل مربوط به تغییر. به عنوان هند بزرگترین غیر انتفاعی کانال یوتیوب VV تولید حدود 3000 کوتاه, web-آماده ویدئوها از یک سال برای جامعه مخاطبان panchayats و دفاتر منطقه” توضیح می دهد که جسیکا “هدف از این فیلم این است که به ارائه مدارک و شواهد از خدمات نه تحویل به جامعه و ساختن یک پل با خدمات دولت. حدود 400 بار در سال این فیلم هستند قادر به حل یک مشکل است.” تم فیلم آدرس اجتماعی-طبقه بندی جوامع به عنوان به خوبی به عنوان institutionally ناشی از مشکلات, اما آنها نیز مخاطبان نگاه خود را به حل مسائل است.

‘قدرت ارتباطات’

هجده ماه پیش VV دریافت کمک مالی از سفارت آمریکا برای آموزش تازه کار فیلمسازان به ساخت فیلم های مستند. در مجموع وجود دارد 65 فیلمسازان که 15 VV خبرنگاران. بسیاری از دیگر فیلمسازان کار در سازمان های غیر دولتی دانش آموزان نوپای فیلمسازان و افرادی که اساسا می خواهید به منظور افزایش قدرت ارتباطی و فیلم برای تغییر اجتماعی. حیدرآباد دوم از پنج جشنواره, پاهای, را ببینید, 16 فیلم هر چند; یکی از بزرگ غربالگری برگزار خواهد شد و در سفارت آمریکا محل برگزاری در حالی که دیگر نمایش خواهد بود نمایش فیلم در جامعه.

A still from ‘Avalokanam’ by Dheeraj Aithal and Siddhartha Reddy from Bengaluru

هنوز هم از “Avalokanam’ توسط Dheeraj Aithal و سیذارتا ردی از بنگلور | عکس های اعتباری: تصویری داوطلبان

اما این پروژه از بس در جشنواره فیلم. یک بار فیلم آنلاین, VV تضمین می کند که آنها در حال استفاده مناسب گروه ها و همکاران رسانه ای. برای مثال یک فیلم در مورد قاچاق می تواند توسط یک گروه که در برابر آن. “پروژه های ما باید فراتر از نمایش و به درستی مدافع علل ذکر شده است. و هنگامی که مردم در جشنواره فیلم دیدن آن عمیق تر بحث و گفتگو در مورد فیلم و تصویر بزرگتر را می گیرد” نظرات جسیکا. نهایی متوقف می شود برای این فیلم در جشنواره چنای برای مارس 6, کلکته برای مارس 11 و دهلی نو برای 20 مارس.

خط

بسیاری از VV را فیلم هندی بنگالی و اوریا اما این جشنواره پیش رو وعده های برخی از مطالب از جنوب. هیچ کس نمی داند! یک فیلم Ananya Pandey و Parij Borgohain از Telangana. این فیلم به شرح زیر جستجوی گریزان سازمان دولتی مسئول گزارش و در حال توسعه یک استراتژی برای مبارزه با افزایش جرایم علیه زنان در دولت است. آجر دیگری در دیوار توسط رعنا Prathap, Jogi راجو, Puli Sudheer و Ashok Kumar از آندرا پرادش – یک جوان مهاجر کارگر و یک underpaid فارغ التحصیل فقط دو تا دیگر از آجر در دیوار از سیستم است که ممکن است سقوط هر دقیقه است. آن است که کیفیت آجر خود را تنظیم و سیستم است که نگه می دارد و آنها را با هم که تعیین ماهیت و قدرت دیوار. این دو فیلم نیست تایید برای نمایش در جشنواره ،

Still from ‘Nobody Knows!’ is a film by Ananya Pandey and Parij Borgohain from Telangana

هنوز هم از ” هیچ کس نمی داند!’ یک فیلم Ananya Pandey و Parij Borgohain از Telangana | عکس های اعتباری: تصویری داوطلبان

ساخته شده در مدرس توسط Shikha Kumari, Aishwarya Ashok و محیط Arora از Tamil Nadu در حدود 18 سال از خیابان های چنای بود که یک کودک کارگر و باد تا بازی بین المللی فوتبال است. Avalokanam توسط Dheeraj Aithal و سیذارتا ردی از بنگالور کاوشی است در سفر یک کشاورز ارگانیک زندگی در تنهایی که در تضاد با مواد شیمیایی سوخت کشاورزی, جامعه اطراف او.

برخی از پروژه های مربوط به ادامه NRC و کا strifes و مسائل جنسیتی. آسام-بر اساس Indranee Kalita و Vikramjit Barua را 2nd نوامبر مراکز بر روی یک مادر که سوگوار قتل از او دو پسر و یک دختر سوگواری برای پدر و همسر توصیف ضربات او در میان جمعی از شورش. دهلی نو-بر اساس Aatur Sharma, Vikas Yadav, Ashish کومار Alya Ekta, Mohd. Wazid و Ankita منون Atah Nashedi روایت سفر از معتادان به مواد مخدر که از بی شمار اقتصادی-اجتماعی کلاس. پس از آن وجود دارد MangalaMukhi توسط Arpita Singh, Mohd. Zeeshan, Mohd. Ragib و Madhuri Chauhan از تا. این مستند به ما نشان می دهد زندگی Guddi و Kanchi که مبارزه برای زنده ماندن به عنوان خواجه برخورد با مسائل مربوط به حقوق مدنی.

سالن و زمانبندی

این حیدرآباد جشنواره برنامه ریزی شده است برای فوریه 28 در St Francis, کالج, Lamakaan در فوریه 29 و ققنوس آرنا در تاریخ 1 مارس.

چنای جشنواره برنامه ریزی شده است برای 6 مارس در کنسولگری ایالات متحده-به طور کلی چنای آنا Salai علاوه بر یک جامعه غربالگری با Sangeetha دیوار مالیات جاده در 7 مارس و 8 مارس در کندو Thirumangalam.

دهلی جشنواره برنامه ریزی شده است برای 20 مارس در سفارت ایالات متحده Chanakyapuri با بقیه از سالن هنوز به تایید شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 7355667227 یا 8299554981.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>